רוצה לעדכן את חברי הפורום על ספר טבעוני צמחוני חדש שלי

אאורה333

New member
שמי שני מצפון, שפית במלון הילטון ועם רקע בעבודה במסעדות. כתבתי ספר טבעוני צמחוני חדש שהוצאתי עם בתי עדן שנקרא "טעים בטירוף" וניתן להורדה באפליקציה של "עברית" של ידיעות אחרונות.

במיוחד בתקופה הנוכחית, שבה אנו נעים מסגר לסגר ויותר מבשלים בבית, למה לא לבשל אוכל טבעוני וצמחוני שהוא גם טעים מאד, גם בריא וגם מתחשב בסביבה.
מצרפת לכם קובץ PDF שנותן הצצה לספר. מקווה שתבשלו ותיהנו מ 370 הממתכונים בספר.

בספר הזה היה חשוב לי מאד שהאוכל יהיה טעים עד כדי כך שגם קרניבורים ייהנו ממנו כמו כל צמחוני או טבעוני. המתכונים בספר מוכיחים שאוכל טבעוני וצמחוני יכול להיות מדהים ומתאים לכולם. המטרה היא שהמתכונים בספר יהיו כל כך טעימים, שפשוט יכינו אותם לכל המשפחה וכולם ייהנו באותה המידה - טבעונים, צמחונים וקרניבורים גם יחד.

קבצים מצורפים

• טעימה מהספר טעים בטירוף ספר טבעוני וצמחוני חדש.pdf
    5.9 MB · צפיות: 6
שמי שני מצפון, שפית במלון הילטון ועם רקע בעבודה במסעדות. כתבתי ספר טבעוני צמחוני חדש שהוצאתי עם בתי עדן שנקרא "טעים בטירוף" וניתן להורדה באפליקציה של "עברית" של ידיעות אחרונות.

במיוחד בתקופה הנוכחית, שבה אנו נעים מסגר לסגר ויותר מבשלים בבית, למה לא לבשל אוכל טבעוני וצמחוני שהוא גם טעים מאד, גם בריא וגם מתחשב בסביבה.
מצרפת לכם קובץ PDF שנותן הצצה לספר. מקווה שתבשלו ותיהנו מ 370 הממתכונים בספר.

בספר הזה היה חשוב לי מאד שהאוכל יהיה טעים עד כדי כך שגם קרניבורים ייהנו ממנו כמו כל צמחוני או טבעוני. המתכונים בספר מוכיחים שאוכל טבעוני וצמחוני יכול להיות מדהים ומתאים לכולם. המטרה היא שהמתכונים בספר יהיו כל כך טעימים, שפשוט יכינו אותם לכל המשפחה וכולם ייהנו באותה המידה - טבעונים, צמחונים וקרניבורים גם יחד.
קודם כל - כל הכבוד, הלוואי וירבו ספרים שמעודדים אנשים לא לפגוע בבעלי חיים ולא לממן פגיעה בבעלי חיים.

בהיבט של הספר, היות ולא מדובר בספר מודפס, ראוי היה להפריד את הספר לגרסה צמחונית וגרסה טבעונית.

בעוד שלצימחונים אוכל טבעוני לא מפריע, לטבעונים אוכל צמחוני מפריע מאוד, בין אם מדובר בפרות שגופן מוטבע בברזל מלובן, מוזרעות בכח, צאצאיהם נגזלים מהן והן מוחזקות בהריון תמידי כדי לסחוט את טיפת חלבן האחרונה תרתי משמע, בתרנגולות שאפרוחיהן הזכרים נרצחו בגיל יום, מקורן נמלק, ומורעבות אחת לתקופה כדי שמכונת ההטלה תחזור להניב רווח לחקלאי.

ולכן, ראוי שספר שפונה לטבעונים, יהיה טבעוני, ולא יכיל לא תמונות ולא מרכיבים שמעלות כל פעם מחדש את הזוועה שהחיות חוות.ֿ
איך אמר בשביס זינגר, ״מבחינתם של בעלי החיים, כל יום הוא טרבלינקה״.

אאורה333

New member
הספר שלי מותאם לצמחונים וטבעונים.
במתכון לפריקסה אפשר לשים ביצים (צמחונים) והתאמה לטבעונים בלי ביצים.
הרבה מתכונים בספר הם גם וגם.
כדי שכולם ייהנו במידה שווה.

ai27

Well-known member
הספר שלי מותאם לצמחונים וטבעונים.
במתכון לפריקסה אפשר לשים ביצים (צמחונים) והתאמה לטבעונים בלי ביצים.
הרבה מתכונים בספר הם גם וגם.
כדי שכולם ייהנו במידה שווה.
נראה לי פשוט שאם הפריקסה טבעונית, עדיף תמונת אילוסטרציה בלי ביצים.

אאורה333

New member
זה לא תמונת אילוסטרציה. זה תמונה של האוכל שהכנתי. ושוב, המתכונים פונים גם לצמחונים וגם לטבעונים, ולכן בחלק מהתמונות יש דברים שהם צמחוניים ולא טבעוניים, אבל במתכון עצמו יש אפשרות הכנה של טבעוני או צמחוני לבחירה.

למעלה