רוצים להראות את השריטה שלכם באקזיט?

רוצים להראות את השריטה שלכם באקזיט?

אם יש לכם לוק ייחודי, כישרון סופני, סטייל הורס שכנראה היה מדליק אי שם בשלהי שנות ה - 70' המאוחרות, עיוות שטרם נראה על פני כדור הארץ - אנחנו רוצים אתכם באקזיט. אנחנו לא מחפשים דוגמנים. אנחנו לא מחפשים יופי. אנחנו מחפשים אופי. ראיתם סרט עם בגדים מדליקים של ערפדים ומאז אתם מתלבשים כך? מעולה. יש לכם שיער ארוך שמטאטא את כל הרחובות בהם אתם הולכים? סבבה! אתם שייכים לשושלת ארוכה של אנשים שיודעים ללמד כלבי פודל לשיר יודל? התקבלתם! הראו לנו את השריטה שלכם, את האופי שלכם, את הכישרון הייחודי שלכם, את המראה הסופני שלכם - ואם תשכנעו אותנו בסטייל המתפרץ שלכם תופיעו במיצג אופנה ייחודי של אופנת AVG שישודר בתכנית, כאשר המנצח בו יזכה בפרס שווה במיוחד. לפרטים נוספים חייגו לאקזיט b in touch בטלפון: 054-4001010 והיכנסו ללינק הבא: http://www.tapuz.co.il/exit/sex_item.asp?Catid=2&articleid=145§ionid=4&SubCatId=2

moe7

New member
מגניב. לא ראיתי אותו מעולם ../images/Emo8.gif

אם כי בטח עברתי את הגיל.

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gifיש../images/Emo70.gif../images/Emo70.gifמה היום סופת קרח?!?

../images/Emo63.gif../images/Emo185.gifזה מה שהיה כתוב בעיתון.

תכיני קלטת
.

Piece of Wood

New member
נצל"ש../images/Emo182.gif|אליהו|

ידיעה חדשה מעניינת ב-A&F חבל שאין סיכוי להגיע לשם במליון שנה הקרובות...

moe7

New member
הכנסים האלה תמוהים למדי,

אפשר להשתלב בהם רק אם הינך מעריץ משכבת ההארדקור המפחידה. אנשים בגלימות, פאות ואיפור, מרצ'נדייזינג מוגזם, הרצאות תמוהות, כל העסק לא נשמע מזמין במיוחד. השחקנים נמצאים שם לצורכי קישוט, נו, ועל מנת לחתום למעריצים.

Piece of Wood

New member
זה כל הכייף../images/Emo182.gif|אליהו|

זה נשמע ממש מעולה לדעתי, אם הייתה לי אפשרות לא הייתי חושבת פעמיים אם ללכת לשם או לא... אבל אין לי =[

למעלה