רוצים עונה שניה
yes

Aviad1987

New member
רוצים עונה שניה../images/Emo35.gif yes../images/Emo70.gif ../images/Emo124.gif

מכיוון שעוד לא הוחלט רשמית על עונה שניה ביס חשבנו שאולי אנחנו נהיה אלה שיגרמו להחלטה הזאת להתקבל
אם אתם רוצים עונה שניה לסדרה בבקשה שלחו מייל ליס ותכתבו/תשאלו:
מתי הסדרה חוזרת לעונה שניה?
כמה אהבתם את הסדרה,
כמה אתם מחכים לעונה שניה וכו'. בשביל שיתחסו אלינו ואליכם ברצינות בבקשה לא לקלל, ולשלוח רק מייל אחד (בינתיים). כמה שיותר מהר נשלח וכמה שיותר אנשים ישלחו ככה הסיכויים לעונה שניה בקרוב מאוד יגדלו
מי ששולח מייל, שיוסיף לכאן תגובה עם
. בהצלחה
בן ואביעד.

Aviad1987

New member
הוראות למילוי הטופס:

הוראות למילוי טופס השליחה: נא למלא את השם ושם המשפחה שלכם במקומות המתאימים לכך. כמו כן נא ציינו דרך אחת להתקשר אתכם - פלאפון, טלפון של הבית, ולהוסיף גם את האימייל שלכם. אין צורך למלא את העיר, כתובת, תעודת זהות וכד'. בתיבה הגדולה - לכתוב את תוכן הפניה שהיא, מן הסתם, בנוגע לעונה השניה של ראש גדול! חשוב: למלא דרך אחת ליצור אתכם קשר לפחות, ככה יתיחסו לכולנו ברצינות. תודה !

Aviad1987

New member
ביקשנו דבר מאוד פשוט

להגיב ככה -
בכותרת . אנחנו לא רוצים שהשרשור הזה יהפך לקרקס
תודה!

אביושה

New member
הם אומרים לי: יש למלא את כל השדות!!

מיליתי הכל!!!!!!!!! אין לי כוח להתעסק יותר מדי אז אם לא תענו לי- יהיה לכם פחות אימייל אחד...

Aviad1987

New member
תגובה

את לא עושה את זה בשבילנו ואת בטח לא עושה לאף אחד טובה. תשלחי מייל רק אם את רוצה... וזה לא אמור לכתוב למלא את כל הפרטים. ואם כן, אז תמלאי אם בא לך, הפרטים הולכים רק ליס לא לאף אחד אחר. ולמי ששאל - את ה
עושים ככה |כן | רק בלי הרווח בין הסוגר האחרון.

אביושה

New member
כנס ( ../images/Emo45.gif

לא אמרתי שאני עושה את זה בשבילכם אבל במידה מסוימת אני עושה את זה ג-ם בשבילכם! כי בלי האיימיל שלי יהיה פחות אימייל 1 וזה גם לרעתכם. אבל שלחתי כבר בכל מקרה...

arielwww

New member
מיליתי את הכל וזה לא עושה לי!!!!

זה רשם לי למלא תכל ומיליתי תכל ועכשיו זה אומר לי למלא תכול וכבר מיליתי תכל!!!!!! אז מה זה החרא הזה?!?!?!

Aviad1987

New member
תגובה

תפעילי את האקספלורר מחדש ותיכנסי לכתובת, או תחכי קצת יותר מאוחר לשלוח...

למעלה