רותם סלע ב-
אנשים

רותם סלע ב-../images/Emo43.gif אנשים

רותם סלע תגיע להתארח הערב ב-18:00 ב-
ולדבר על תפקידה החדש בהצגה "הצ'אט ועונשו" בבימויו של שלום אסייג. אתם מוזמנים לשרשר בפורום את כל השאלות, אנחנו נשאל, ואת התשובות תוכלו לראות באירוח החי שישודר בבלוג TV
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1883&msgid=108878585
חני לדרמו, בעלת תואר שני בביולוגיה ומומחית לפריון ברפואה סינית, תתארח בפורום רפואה משלימה ותשיב בין השעות 17.00-20.00 לשאלות הנוגעות בפריון הגבר והאישה (שחלות פוליציסטיות, איכות זרע ירודה, טיפולי פריון וקליטת הריון וכדומה) סקרנים לגלות את סודות הרפואה הסינית? היא תשמח להציג לכם אותם. הקליקו כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=24&msgid=108809537
דורון וילנר ואלינור דומב, עובדים סוציאליים במרכז הרפואי ת"א ומנהלי פורום "יעוץ סוציאלי ותמיכה" יתארחו בפורום סרטן-לא לבד וישיבו מחר בין השעות 20.00-21.00 על שאלות בנושא התמודדות עם מחלת הסרטן, ויספקן מידע על זכויות סוציאליות. שרשרו שאלות כבר עכשיו: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=284&msgid=108861580
לקראת האירוח של מלכת הפלקט שיתקיים מחר, בפורום רוק ישראלי מתקיים חידון ואתם יכולים לזכות בסינגלים של הלקה: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=575&msgid=108913695
רוצים כרטיס זוגי לאופרת הרוק "מלחמה"? הכנסו לפורום על כוס קפה וספרו לנו על מעשה גבורה שעשיתם או שהייתם עדים לו: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=187&msgid=108502592

אילין דייוידסון היפה עכשיו בערוץ E!../images/Emo68.gif

איילין - אשלי אבוט, עכשיו בתוכנית פוקר הוליוודי בערוץ E .

מה אתם אומרים על סוף הפרק היום?? ../images/Emo13.gif

"נוגע - לא נוגע". מן סוף כזה שמצד אחד ברור שיש מחר נישוקים וחיבוקים, ומצד שני, מה הקטע?! רק לפני כמה שבועות הוא אנס אותה
הגיע הזמן לסיים את הסיפור בין שניהם ולפתח עלילות מעניינות יותר...

באמת היה מוזר

במקום לקפוץ עליה כשהיא באה,הוא היה עסוק בהרס המשפחה שלו,שהוא לא רצה מלכתחילה. הייתי מצפה ליותר רגש,שהוא יגיד לה שהם היו אמורים להיות עדיין ביחד וכאלה... רק בסוף הוא ניזכר להתייחס לעצם קיומה... מוזר

כלכך לא אהבתי את התגובה של פול, לכן...../images/Emo140.gif

החלטתי לעשות מעשה... אני אכתוב איך ציפיתי ממנו להגיב. "-מה את מספרת לי כריס?" שואל פול המום ובהלם מוחלט. הוא חש רגשות מעורבים עצב שנאה וכעס. כיריסטין מביטה בו בכאב שפתיה משורבבות ושיערה השופע מתבדר ברוח וגלים מתנפצים לרגליהם היחפות. והיא מתקשה לעכל את גודל המידע שהגיע לידיה.היא רק מהנהנת בראשה והוא מאמין לה... הרי כריסטין הטהורה לא משקרת. הוא נזכר בכל מיני קטעים עם איזבלה, שחיכתה לו בחדר במלון לגופה הדקיק לבוש תחתון מינילי, (כמו זונה מעזה...) מנסה לפתות אותו... הוא נזכר איך תמיד, אבל תמיד נראה שהיא 'זוממת דבר מה' והוא פשוט לא הבחין. התמונות רצות במוחו. "-את רצינית נכון? הו מיי גאד! הרי, פור גאד סייק ... איזה מין בדיחה של בלש אני? אני אמור להיות ערני, ולראות גם מה שלא גלוי לעין... (כבר ג'ון אבוט בגילו המופלג קלט את שרלוט) ואני...הוי שיט... אני צריך לדעת לקרוא ניו אנסים... איך הם הצליחו לעבוד עליי?" הוא שואל המום והיא רוצה לבכות ממש. פול נזכר לפתע שהרי גם מייקל היה מועמד לאבהות... איך הוא היה פתי ולא דרש בדיקת אבהות. הוא מביט בכריס ונוגע ביאוש בשיערו ושואל אותה "- למה לא התייחסתי לכל מה שהיה גלוי... למה לא הקשבתי ללין ולאמא שלי... הוי מיי גאד. איך איבדתי אותך אהובתי... גוא טו דיי הייל איזבלה אנד מייקל ... הרי בכל העולם יש הורים גרושים לילדים וזה בסדר... אז אני לא יוצא דופן... " היא נשאה את עיניה אליו והביטה היישר אל תוך נשמתו הכאובה."- אז מה אתה אומר לי עכשיו פולי?" שואלת בלחש הוא מסיט את השיער מפנייה ולוחש לה "-הרי את אהבת חיי הניצחית ואת חזרת הביתה כריס." הוא לוחש , והם מתנשקים בלהט אל מול השקיעה שצבעה את השמיים בגוונים של אדום כתום וסגלגל, וצבע המים פיוטר מוכסף, והגלים המתנפצים על רגליהם. ---סוף--- כך בדיוק ציפיתי שייסתיים לעזאזל!!!!!!!!!!!!!!!!

sharona78

New member
מדהים !../images/Emo45.gif

פשוט חבל על הזמן, יכולת לכתוב ספר עם התיאורים שלך.... כתבת בדיוק מה שאמור היה לקרות וגם מה שאני ציפיתי שיקרה..... פשוט הם עושים מהצופים מטומטמים...חחחחחחחחח או שפשוט התשריטאים לא מעוניינים בקמבק של פול וכריסטין.... דרך אגב, לא ראיתי, מה היה אתמול ?

לגבי אתמול היה כרגיל... הם דיברו דיבורים

בסוף הם החליטו לזרוק לצופים עצם ...הם התנשקו נשכבו על החול כשגלים מכים בגופם, וצווחות חדות של להקת שחפים שחגה מעלהם... לדעתי הבימאי והמפיקם כולל התסריטאים לא ניצלנו נכון את הפוטנציאל שהיה שם... הים הוא כלכך משגע. אני הייתי הולכת לכיוון אחר ממש. אבל מה זה אהבתי איך לין ירדה על איזבלה. וואי איך שאני נהנית לראות אותה מתפתלת מסבל. זה תענוג עילאי.

sharona78

New member
ומה עכשיו...

גם אמא של פול כבר יודעת את האמת ? חבל שפיספסתי איך לין ירדה על איזבלה.... ובריטני, הפרק הקודם הסתיים בכך שהיא תופסת את אבא שלה וג'יל מתנשקים, אז מה נהיה עם זה ?

חבל מאוד לפספס כאפה כזאת!!!!

וואחד לטמה כזאת החטיפה מארי לאיזבלה על הפרצוף המתרברב שלה... וואי כמה שזה היה חזק. הרבה יותר מהחניקה הכלכך צולעת של כירסטין... הייתי ממליצה לך לראות היום את ה---ש.ח. זה קטע שחבל מאד לפספס. בקשר לבריטני לא ממש שמתי לב. לא ממש עוקבת אחריה. קצת קשה לי להבין את ג'יל גם. מה זה הנשיקה הזאת? ואני חשבתי שהיא עם לארי...הוא דווקא נראה כאחד ש...אם לדבר בלשון מעט בוטה..הוא די 'מספק' בעניי. מה הבעיה שלה?????....

sharona78

New member
ראיתי את ה--- ש.ח

ובאמת טוב מאוד שראיתי את הכאפה הזו...... עוד קטע טוב שהיה שקולין תופסת את ג'יי טי מתנשק עם אניטה בפונדק... מסכנה, דווקא היא הייתה צריכה לתפוס אותם..חחחחח ולגבי ג'יל, טוב זה ידוע שהיא סתם עוד נימפומנית, ועוד הם טוענים שזו "רק" נשיקה וידידות הקטע בינהם... ולארי, הוא יותר מידי טוב בשבילה, כנראה שלהיות עם גבר נשוי זה קצט יותר מגרה (גם הסטטוס שלו הוא הרבה יותר משל לארי).... אוף שחכתי איך קוראים לו... אה ! פרדריק !!!

למעלה