רטיבות באזור המרזב

ציף2

New member
רטיבות באזור המרזב

האם כאשר יש רטיבות בחדר בתיקרה, באזור המרזב, הדבר מצביע על כך שהבעיה היא במרזב? הבעיה באה לידי ביטוי בעיקר כשיש גשמים חזקים - המים אפילו החלו לטפטף מפינת התיקרה......!!! מה נדרש לעשות כדי לאתר את הבעיה? מה עלות הטיפול בנידון? האם ניתן לעשות את הטיפול בלי נסיון מקצועי או שחייבים שבעל מקצוע שיטפל בבעיה?

BRONCO

New member
רטיבות באזור מרזב

בהחלט יכול להיות שהאזור של המרזב פגוע ומחדיר מים אבל מאידך יכול להיות שהמים מחלחלים ממקום אחר בגג ובגלל השיפועים הם מגיעים לאזור המרזב קשה לי לומר לך איזה פעולות עליך לעשות על מנת לבדוק את המרזב כי חסרים הרבה נתונים איזה גג מדובר איזה איטום יש כרגע על הגג איזה סוג מרזב קיים כרגע חיצוני פנימי הפתרון יכול להיות קל ויכול להיות מסובך לעבודה עצמית כול עוד שאין נתונים קשה לי להגיד לך תנסה לצלם את הגג ואת אזור המרזב אולי יהיה יותר קל לעזור לך בברכה

ציף2

New member
פרטים נוספים-מקווה שיעזור בסיוע נוסף לבעיה

תודה על התיחסותך לבעייתי, הגג הוא גג מרוצף כשיורד גשם נראה שהמים זורמים יפה לכיוון המרזב לא מצטברת שלולית מים במרזב

BRONCO

New member
איטום גג מרוצף הוא

לא פשוט ומצריך עבודה של בעל מקצוע יכול להיות שהמים מחלחלים מאזור מסוים בגג ורצים אל מתחת לריצוןף לכיוון המרזב ושם הם נתקעים וחודרים אל הדירה עוד אופציה היא שהמרזב פגוע ומעביר מים בכול מקרה זה מצריך התערבות של בעל מקצוע לנסות ולאתר את המוקד במידת האפשר צור איתי קשר בפרטי אנסה לעזור לך בברכה

cause1

New member
גג עם ריצוף

יש מאמרים טובים על איטום כזה באתר של חברת איטומן. במשטחים מרוצפים באמת אי אפשר לדעת מאיפה זה בא לך. הכי טוב לפרק הכל.

BRONCO

New member
לפרק את הכול זה הפיתרון הכי אולטימטיבי אבל

לא לכולם יש את התקציב הזה כי זה דורש תקציב גדול לכן יצרניות החומר פיתחו פתרונות איטום טובים לא פחות ללא הרמת הריצוף בעלויות קטנת יותר ללקוח בברכה

cause1

New member
כן, ממש הרבה יותר יקר.

אבל מחזיק לכל החיים. אני לא מכיר את כל שאר הפתרונות אבל הבנתי שהם לזמן קצר יותר (5 שנים או מקסימום 8 שנים אם יש לך ממש מזל).

BRONCO

New member
ראשית שום פיתרון הוא לא לכול החיים אין

מושג כזה בעולם החומרים כמובן שלהרים את הריצוף זה מחזיק הרבה יותר זמן אבל לא לכול החיים 2 פתרונות האיטום האלטרנטיביים באים לתת מענה מהיר ומיידי ולא יקר ביחס לפתרון הראשון ובל נשכח שזה חוסך המון כסף. נכון שזה לא מחזיק כמו מערכת האיטום מתחת לריצוף אבל אפילו עם כול 8-10 שנים יצטרכו לבצע איטום חוזר עדיין זה כדאי מבחינה כלכלית בברכה

למעלה