רטיבות בקיר

tieger007

New member
רטיבות בקיר

שלום רב, לא ידעתי איפה לפרסם אז פרסמתי גם בפורום נוסף כאן באתר.... היום החלטתי סוף סוף לטפל ברטיבות בקיר שלי. לקחתי "שפכטל" והתחלתי לקלף את מקום הרטיבות. מיד גיליתי כמה קל זה היה וחצי קיר התקלף עם נקודת הרטיבות הקטנה. מתחת לכל הצבע והטיח גיליתי סדק עמוק (שרואים אותו בבירור גם מבחוץ). השאלות שלי הן כאלו: 1 - האם צריך לאטום את הסדק גם מבפנים? 2 - אם כן, ואם לא, איך אני ממשיך עכשיו? פשוט לקנות טיח מטמבור ולמרוח אותו על הקיר או שאולי צריך לשים משהו לפני. ( יש לציין שהגעתי לשכבה הראשונה. כלומר אני ממש בבלוקים (ובגלל שהבלוקים בת"א הישנה כל כך גרועים, בחלק מהמקומות "פצעתי את הבלוקים")) 3 - הבית הינו בית משותף הראוי לשימור (ה' יקום דמם של אלו שהמציאו את ההגדרה הזו) וכאחד כזה, ממה שאני מבין, לשפץ זה פרוצדורה ביורוקרטית עצומה. עם זאת, הסדק בחוץ לא נראה לי מועיל ל"שימור הבית" ואני חושב שיש צורך לשפץ את הבית מבחוץ. מה הפרוצדורה מבחינת העיריה? ומה קורה אם אחד הדיירים מחליט שלא בא לו לתרום לשיפוץ? תודה מראש! איתי.

BRONCO

New member
רטיבות בקיר

ראשית סגירת הסדק מתוך המבנה הוא מחוייב בכל מקרה אבל הכי חשוב זה סגירת הסדק מבחוץ למניעת חדירה של מים אם אתה יכול להעלות תמונות זה היה יכול לעזור במתן תשובות ממוקדות איך לטפל בבעיה כול דבר שמחדיר מים למבנה תורם לא תורם לשימור המבנה לא בטוח שיש צורך בשיפוץ כללי יכול להיות שטיפול נקודתי ייתן לך פתרון לבעיה שוב אני אומר תמונות בהחלט יכולים לעזור בלמקד אותך בפתרון הבעיה

למעלה