ריאל מדריד - ברצלונה.

ריאל מדריד - ברצלונה.

חגיגות הקמת המדינה לא יכלו ליפול על זמן יותר טוב, היום בשעה 11 יעלו 11 שחקנים בלבן מאושרים, שמחים ושיכורים מחגיגת האליפות ל El pasillo (הפרוזדור), זהו הרגע שכל אוהד ריאל באשר הוא שם מחכה ומצפה לו. שתי שורות של שחקני בארסה מוחאים כפיים לאלופים! לריאל יהיה סגל מלא למעט קנאברו המורחק. (הצהוב של היינצה בוטל לכן הוא ישתתף) גוטי התאמן וכנראה יפתח בסגל על חשבון סביולה שכנראה ישב ביציע (לאאא, אני רוצה שישחק ויבקיע!).. ההרכב המשוער הוא איקר.. מרסלו-היינצה-פפה-ראמוס.. דיארה-גאגו-רובן-גוטי, רוביניו או סניידר.. ראול-היגוואין או רוד.. רק המחשבה על מרסלו שומר 90 דקות על מסי עושה לי צמרמורת. ומה שלום בארסה? אז הקטאלנים באים למשחק ללא אט`ו ודקו שברחו מהפאסיו (חבל רציתי שאט`ו ימחא כפיים, לאלופים!) וגם מיליטו ורונאלדיניו שפצועים תקופה ארוכה ייחסרו, וגם אבידל וכנראה אייניסטה. אבל לא נורא יהיו שם ואלדז, צ`אבי, פויול וכמובן ליאו מיצי. ועוד רבים, ולא טובים כלל.. לריאל אין מה לשחק רק על היוקרה והכבוד וכמובן להרוס לבארסה לקבל כרטיס אוטומטי לאלופות, בארסה גם כן תבוא לשחק על הכבוד, ועל כרטיס לאלופות.. כל מה שקשור למשחק לכאן!

אני דיי בטוח

שאטו הקוף הזה קיבל בכוונה אדום בשביל לא למחות כפיים הערב.. כוסאמא שלו ששנה הבאה יצחצח לנו נעליים |קוקוס| בהצלחה ריאל מדריד,לא משנה מה תיהיה התוצאה הערב (נראה לי תיקו) את האלופה!! /tapuzforum/images/emo23.gif אותך /tapuzforum/images/emo45.gif

אני מחכה כבר לראות

את שחקני ברסה מושפלים היום שיעשו קצת כבוד הבני זונות.

למעלה