ריאן מק'ניל.

noaya

New member
ריאן מק'ניל.

שלום לכולם. לא צפיתי בסדרה "צעירים חסרי מנוח" כבר כמה שנים טובות, אבל באופן מפתיע אני עדיין יודעת בערך מה הולך שם (פשוט כי לא הרבה השתנה). ועכשיו פתאום הדלקתי את הטלוויזיה וראיתי שריאן מת! כיצד ומדוע הוא מת? יש סיבה לכך שהעיפו את השחקן או משהו כזה? ואם כבר אני שואלת שאלות, אז למה פול וכריסטין כבר לא ביחד? ועוד אחת קטנה - מייקל בולדווין לא אנס פעם את כריסטין? איך הוא הפך להיות דמות יחסית נורמלית? או שאני סתם לא מבינה את כל העניין. נועיה.

python 4

New member
ובכן..../images/Emo140.gif

כיצד ראיין מת - טרישה ירתה בו, בעת החתונה שלו עם ויקטוריה. ולמה? כי טרישה היא פסיכופטית, שלא היתה מוכנה שראיין וויקטוריה יתחתנו. המטרה שלה היתה להרוג את ויקטוריה ולהתחתן בעצמה (שוב) עם ראיין. התוכניות קצת השתבשו כשראיין הגן על ויקטוריה בגופו. ביי ראיין! פול וכריסטין.. כריסטין נסעה להונג קונג כדי לטפל במשהו משפטי ונעדרה לאיזה שנה, שבמהלכה פול התחבר לאיזבלה. שעמום! מייקל לא אנס אותה, הוא הטריד אותה מינית! אבל מאז חלפו מים רבים בירקון, כריס סלחה לו ואפילו פתחה איתו משרד עו"ד.

Kalla

New member
זה לא מדויק.

הוא ניסה לאנוס אותה, פשוט לא הצליח לו כי תפסו אותו על חם.

ים כחול

New member
גמני המון זמן לא ראיתי ...

עזבתי את צח"מ כשנקניקולס היה ילד חננה בלונדיני איך פתאום הפך לגבר גבר עם שיער כהה ?
ואיך הוא הכיר את שרון ופתאום נהיו לו 2 ילדים? סתםםםםםםםםם
אל תשימו לב טיפהלה תחרפנתי <<------

irita1

New member
אז מסתבר שכן השתנו דברים

מאז שהפסקת לצפות....

למעלה