ריבים עם הילדים של בני הזוג - איך להימנע?

ריבים עם הילדים של בני הזוג - איך להימנע?

מצרפת הדרכה אינטרנטית שהעברתי,
המדברת על מה אפשר לעשות כדי לצמצם את מוקדי החיכוך והריבים עם הילדים של בני הזוג בפרק ב'.
צעדים פשוטים שמרגיעים את האווירה בבית, ומונעים מראש מאבקים מיותרים.
אתם מוזמנים להקשיב, ולקחת רעיונות ליישום בביתכם.

מועדים לשמחה,
גלית הלר

בילי79

New member
קראתי קצת באתר שלך

היה מעניין לקרוא על ההתרגשות שלך לפני בר המצווה של הילד של בן זוגך.
והזוית שכתבת על ההסתכלות על הילדים כחכמים ושותפים- גם זה משהו שדיבר אלי.
אולי מתוך המחשבה (והתקווה) שגם מטפלים יתייחסו למטופליהם- שלכאורה תחת 'חסותם' גם בכבוד וגם כשותפים וישוחחו איתנו בהתאם.

יש בכתיבה שלך פתיחות ושיתוף שנעים לקרוא
מרבית הכותבים בפורום גם הם משתפים אך הם בדומה אלי אנונימיים.
בפורום אני חושבת פחות רגילים לראות מישהי שמציגה את הדברים החיוביים בפרק ב'. יהיה מעניין אם תאזני את זה בהזדמנות ותספרי על קשיים ואיך התמודדת איתם.
ודבר נוסף, תודה אישית ממני שאיפשרת לי להמשיך את הדיון האישי בפורום למרות שאיננו נוגע באופן ישיר (לפחות בעינייך) לפורום.

בילי79

New member
סיימתי לא מזמן לראות כמעט את כל הסרטון שצרפת.

לרוב בפורומים אני כמעט שלא צופה בסרטונים.
מעבר להערכה שלי את ההשקעה שלך בסרטון ואת הידע שחלקת בו ללא תמורה לכל מי שיחפוץ, רציתי לציין שבעיני הסרטון שהעלית מקסים וחוויתי ומשדר אופטימיות.
וגישה חיובית ומעשית יכולה לתרום לא רק לבני זוג או למשפחה מורכבת בלבד.

קראתי קצת באתר שלך

הי,
תודה בילי 79
אני כותבת הרבה על הקשיים וההתמודדויות, בלחיות בבית אחד עם 6 ילדים - מתוכם 3 לא ביולוגים.
עקבי אחר עמוד הפייסבוק שלנו (המרכז להורות ולמשפחה בפרק ב')
יחד עם זאת אני תמיד אומרת שזה אפשרי. לא רק אפשרי, אלא זו ההזדמנות הגדולה ביותר שלנו לחיות את חיינו בבחירה, באהבה, בזוגיות בוגרת ובשלה, וגם ליצור מקום טוב, אוהב, בטוח ומוגן לילדים שלנו.
אני משתדלת תמיד להתרכז במה כן עובד, איך זה כן אפשרי, במה התובנות והכלים להצליח את המשימה המורכבת הזו של זוגיות בפרק ב' עם ילדים.
כי אם רק נשב ואבכה שזה קשה, כלום לא יקרה, ועם כל הזמן נחפש איך לשפר, לגדול, לצמוח לתוך הדבר הזה, יש סיכוי שזה יצליח

למעלה