רילוקשיין לאירלנד ועלות מחייה...

shipy1234

New member
רילוקשיין לאירלנד ועלות מחייה...

שלום, יתכן שתהיה לי בקרוב מאד אפשרות לרילוקשיין מהעבודה לשנה באירלנד וכבר החלו לגשש איתי לגבי השכר. רציתי לשאול מה עלות המחייה לרווק בדבלין ומה סביר ונהוג לדרוש בחבילת רילוקשיין (בית מלון, משלוח חפצים, סוכן נדל"ן) וכדומה. בפרט, מעניין אותי כמה צריכה לעלות שכירות דירה בדבלין לרווק במקום ובמצב סביר. תודה לכולם, שיפי

shipyאז ככה שכירות בדבלין חדר אחד 800אירו

25 דקות עד 30 מחוץ לדבלין יורד דרסטית ואפשר להשכיר 3 חדרים בסביבות 350 אירו זאת נאמר לי עיי עובד זר במלון בו שהייתי ,הוא משתמש בכרטיס חופשי חודשי מהאזור הנל ומשתמש באוטובוס . מבחינת עלות מחייה לרווק עם מדובר באוכל שאתה קונה ומכין ,או שאתה אוכל במסעדות ,או שאולי אתה קונה בספארק לפי משקל וארוחה מזינה של רבע עוף אם תפודים מטוגנים או אורז ותוספות שונות עולה בסביבות 5 אירו .לזניה במישקל ומרק ,כמות משביעה עולה בסביבות 5 אירו . כדאי להשתמש בחפשי חודשי בתחץ בדבלין כך שתעשה את החשבון ,ושכחתי כמובן את הסופי שבוע כאשר כוס בירה עולה בסביבות 5 אירו וכו.ארוחה בפאב מסעדה בסביבות 10 עד 12 אירו .מקווה שעזרתי .

shipy1234

New member
תודה מה לגבי?

דברים כמו: תקשורת (כבלים, נייד, קווי, אינטרנט)? תחבורה (כמה זה חופשי-חודשי)?

jonbaum

New member
שכ"ד וכו'

אני הייתי אומר שדירה ליחיד בדבלין תעלה לפחות 1000 יורו לחודש, ואם יש לך 1200 או 1500 אז עוד יותר טוב. אתה הרי רוצה לגור באיזה דירה מכובדת, לא? לא באיזה חירבה עם מלא שותפים. אני לא יודע מאיפה הביאו כאן את הסכום של 350 לחודש. תוכל להתרשם בעצמך מהאתר המצורף. תבדוק ב-DUBLIN SOUTH CITY או DUBLIN SOUTH COUNTY. איפה החברה בה אתה הולך לעבוד? אם תתן שם של מקום, אוכל להמליץ לך איפה כדאי לגור מבחינת תחבורה. בקשר לשאר, קשה להגיד אחד אחד. אם תהיה לך הכנסה נטו של 3000 בחודש, תוכל לחיות מצויין (גם בפחות מזה בעצם). אם יהיו לך שאלות אחרות, אל תהסס. יונתן

למעלה