ריקודים!!

נדב88

New member
ריקודים!!../images/Emo18.gif ../images/Emo59.gif

טוב כמו שכולם יודעים, הריקודים הם חלק בלתי נפרד מהסצנה .... אם אני לא טועה בעבר, כבר נפתח דיון על זה, אבל תמיד כיף לדבר על הנושא. אז לכל הרקדנים מבינכם, שתפו אותנו בצעדים, בחוויות, אולי גם הוראות. יהיה נחמד.. בשיטוט באינטרנט נתקלתי בכמה סרטונים שרוקדים wacky dip ו-willie bounce מגניב ביותר!

ZeusMan

New member
לפי הוראות רגאיסטאן...

הכל תלוי בבירכיים... כמה שיותר לרחף מבחינתי זה דלוקס.

REL YESAYA

New member
אחי רוצה לראות היסטרייה?

תלחץ בחיפוש של youtube bad man forword bad man pull up

שיקקה9

New member
שלום!

ניסתי לחפש את זה וזה לא ממש מצליח... איפה אפשר באמת למצוא קטעי וידאו שבהם רואים כיצד לרקוד רגאיי? אני מתעניין בנושא ולא יודע היכן למצוא... ועוד שאלה- יש הבדל בצורת הריקוד בין בנים לבנות? תודה!

ZeusMan

New member
על רמת העקרון, אם תירקוד עם הראש

זה יתקבל גם בברכה... אם אתה רוצה לראות איך אנשים רוקדים בארץ, לך למסיבת רגאיי ותביט על כולם.

EmMANuElle2

New member
לדעתי עושים פה יותר מידי עניין

מאיך לרקוד... אחד הדברים שאני הכי אוהבת זה לרקוד על רגאיי, ובשבילי זה פשוט לשמוע את המוסיקה ולזרום עם ההרגשה שהיא עושה לגוף.. כל אחד רוקד אחרת ולכל אחד יש את הסגנון שלו, בלי יותר מידי טכניקות ושטויות.. פשוט לרקוד ולהנות מההרגשה!
שיהיה לכולם יום מדהים
אמי

eviaman

New member
אני אישית רוקד רק רגאיי...

בעייני זה הריקוד הכי כייף שיש, הכי משוחרר בלי פוזה בלי כלום כל אחד ירקוד איך שבא לו ... אבל אין על לרקוד רגאיי רוטס

נדב88

New member
יש לך טעות קטנה...

זה לא שעושים עניין מ"איך לרקוד" , ז"א אני האחרון שישים לב לאיך אני רוקד...אבל בכל זאת, חלק מהסצנה, והדאנסהול בעיקר, זה סביב ריקודים. בג'מאייקה יש להקות רבות מאוד של רקדנים, כמו להקות זמרים, ולדעת את התנועות, זה בהחלט חלק מהעניין. חוץ מזה שזה מוסיף למגוון התנועות

EmMANuElle2

New member
אבל זה בדיוק מה שאני אומרת-

שאני לא חושבת שיש תנועות מסויימות לדעת, כמו שאתה אומר, אלא פשוט זזים עם מה שהמוסיקה גורמת להרגיש.. למרות שכן, יש הרבה תנועות שחוזרות על עצמן אצל הרבה אנשים, אבל עדיין לדעתי זה פשוט סוג של תנועות שהקצב דורש שיירקדו. חח יכול להיות שסתרתי פה קצת את עצמי, אבל הבנתם :)

MC SammY

New member
../images/Emo207.gif

לא חושבת שמישהו פה רואה "האלופה", אבל לרני הייתה חולצה עם היילי סילאסי שמעליו רשום Ragga. זה נורא הצחיק אותי

MC SammY

New member
כן, מייקל לואיס

לא הבנתי מאיפה הביאו לו ת'חולצה הזו, זה היה בערך הדבר הכי לא קשור בעולם.

noa08128

New member
חיחי

גם אני תהיתי מזה החולצה הזו. הכי לא קשור בעולם. חח היה משעשע.

למעלה