ריקודים

ריקודים ../images/Emo41.gif

איפה אפשר ללמוד סלסלה ו/או טנגו בכפר סבא (אפשרי גם רעננה, למרות שאני בטוחה שיש בכפר סבא, רק לא יודעת איפה.)
אני ממש מודה לכם, ומקווה שתענו לי בהקדם האפשרי. סאקו ^^

PixieMan

New member
מועדון "רוטב סלסה"

זה באיזור תעשיה בכפ"ס... יש סדנאות גם לצעירים וגם למבוגרים. מצורף לינק לאתר=) http://www.yanivyalon.co.il/

אז גם ככה את צעירה מדי

ללמוד לרקוד סלסה זה למעשה ביטוי יותר יפה לאנשים שאינם מסוגים למצוא בן זוג חד פעמי. והם הולכים לרקוד סלסה מכיוון ששם זה הכי זמין. זה סוג של פיק אפ.. רק עם ריקודים.

ואי אפשר רק לבוא

ולרקוד
זאת אומרת, למדתי בלט ארבעה שנים. והפסקתי כי זה היה קצת חסר חיים בשבילי ואולי אין לי את הלוק של רקדנית הבלט...אני יותר מתאימה בדם לריקודים דרום אמיריקאים. אני לומדת כמה צעדים לבד ומאוד נהנת ללמוד. סאקו ^^

../images/Emo26.gif

לא נעים להגיד, אבל בחיים שלי לא שמעתי כזה חירטוט. מה הקשר? אנשים באים לרקוד ולהנות. מה הקשר פיק-אפ?

ba r2 0 1 0

New member
פשוט לא מתייחסים...

הרי שום דבר ממה שהוא אומר לא נאמר ברצינות... אז לא שווה בכלל להגיב...

ba r2 0 1 0

New member
אני לא אתווכח איתך על מי יותר חכם..

למרות שלמי שמכיר אותי התשובה ברורה... ואם היה לך עסק כל כך מצליח וכל כך הרבה חיים בגילך המבוגר... למה אתה בכלל כותב כל היום בפורום הזה?! וכמו שהתגובה הקודמת אמרה... אם תשים לב לתגובות שלך... תגלה ש.... הן לא הכי ענייניות בעולם...

טוב מראה עיניים....

תילך לערב סלסה... תראה על מה אני מדבר. יש לי חברים שהצטרפו לסלסה רק בשביל זה..

Double U

New member
אז ככה חברים שלך נוהגים.

יש אנשים שבאמת אוהבים לרקוד אז הם הולכים.

ממש לא...

אם הם היו אוהבים רק לרקוד.. היו יכולים לרקוד לבד בבית :) אז קודם כל הם שם בשביל האנשים , בשביל החברים.. בשביל להכיר אנשים ורק בסוף בסוף.. בשביל לרקוד.

לרקוד מקצועי...

זה משהו אחר.. יש הרבה דטודיו טובים לריקוד אבל.. דובר פה מההתחלה על סלסה.. אין ריקוד מקצועי בסלסה. זה סתם זוג שרוקד צמוד צמוד

PixieMan

New member
אל תקשיבי לציני...

כן... כמובן. ימי שלישי בערב זה לצעירים... באופן עקרוני זה מ16 טכנית אף אחד לא בודק.

לא חסרים מקומות...

כמו שכבר כתבו מעלי- אפשר ללמוד סלסה אצל יניב ילון. למרות שכיום הוא פחות פונה לקהל הגילאים שלך. בנוגע לטנגו- יש מספר מועדוני ריקוד של ריקודים סלוניים והם יוכלו לתת לך מענה בתחום (לא משנה הגיל שלך). יש בכפ"ס מקום ששמו "צבעי הקשת". הוא גם חלק מתוך האיגוד הארצי של ריקודים סלוניים (או משהו כזה... אני לא הייתי שם אף פעם אבל יודע שהרמה אמורה להיות טובה). יש ברעננה בית ספר לריקודים סלוניים ששמו "ארטור מארי". עולה הרבה, אבל מקצועי מאוד. יש עוד מקומות ללמוד סלסה ועוד מקומות ללמוד טנגו... פשוט צריך לחפש. והכי חשוב- שיהיה לך בהצלחה!!!

למעלה