ריקוד האש של נפתלי קדוש

ריקוד האש של נפתלי קדוש

הופתעתי להנות מהריקוד . רק בחמישי יצא לי ללמוד את הריקוד, עד אז ניסתי להעתיק אך ללא הצלחה, מלאת תיסכול מהסיבובים הלא צפויים הנדנדות לצללי האש החלטתי להחרים את הריקוד.. אך החרם הוסר. ריקוד מיוחד, מותאם למילים, מגוון נהנתי מאוד. לאחרונה נלמדו ריקודים חדשים שאני מאוד אבל מאוד נהנת לרקוד ... אוייי מקווה שלא אתחיל בו דיון ישן נושן.. אבל.. אחלה ריקודים... או אולי אחלה מרקיד... ואולי אולי... אחלה בן זוג!! בברכת שנה טובה וחוויות מהנות

אבישג10

New member
גמני אהבתי

ריוקד עליז, מעניין, קצת מאתגר, כי כמו שאמרת - קצת קשה להעתיק. רקדתי אותו כמה פעמים עם בני זוג שלא ידעו את הריקוד, והם התייאשו, כמה שניסיתי להסביר...

מה? יש ריקוד בשם הזה?

האם אפשר לקבל עליו פרטים? חדש? ישן? ובעיקר- מהו השיר לצליליו נרקד הריקוד? תודה, מריקוד האש, שמאוד אוהבת את השיר הזה...

ניצנץ1

New member
עזרא, מה מורכב? כולה

צעדות תימניות או צעדי רדיפה.. אלמנטרי, באמת.. אין סיבוב אחד לבן בכל הריקוד, שלושה לבת- שמאלה ופעמיים ימינה.. מן הפשוטים שפגשתי בזמן אחרון.. לא התלהבתי...

ניצנץ,החמודה.אני ניסיתי ללמוד את

הריקוד הזה עם בחורה מתחילה שיודעת לרקוד אבל בכל זמן הלימוד התבלבלה והסתבכה בלימוד הריקוד הזה ובלבלה גם אותי. לכן לא הסתדר לנו והיא ברחה הביתה כבר באמצע הלימוד במיוחד שבריקוד יש אלמנט שהוא בלבל אותה ואותי. לכן כנראה שאת צודקת שהריקוד הוא פשוט, רק תלוי עם מי לומדים אותו.

למעלה