ריקנות...

טוליפ;

New member
ריקנות...

ריקנות,סביבי,ריקנות כמו חלל שפרץ אוויר.. כבר לא חש,לא קולט.. לא שולט, מתקשה להסביר.. מתיחות,סביבי,מתיחות, חשדות,טון של רוגז עצור.. אין תקשורת,ניכור ועיניה תמיד,למולי, מתחמקות.. אכזבה,סביבי,אכזבה, כמו בלון מתפוצץ ומכזיב.. ואוויר שפורץ במהומה, מטשטש המציאות, לדמיון.. שנאה,סביבי,שנאה, אין אמון,רק שמחה לאידי.. וקינאה חולנית,כמו סכין מחודד, מכוון מחפש לבבי.. צעקות,סביבי,צעקות. כמו שדה קרב,מהומות, שני אוייבים מתנגשים, מטווחים ויורים.. בנפשם כדורים.. עד מתי?סביבי,עד מתי? עם הקאוס אוכל עוד להיות? מה עתיד,מה תקווה, לנפשי? יש עוד טעם לחיות?..

אפרת.א

New member
הריקנות מאיתנו והלאה...

רואה אותך בצבעי הקשת, רואה אותך מואר, חש, קולט, שולט, ושר... רואה אותך חיוך קטנטן מבצבץ רואה אותך קדימה פורץ... אכזבה, שנאה צעקות, מתיחות, מהומות אינם בנמצא את הטעם לחיות כאן - ניתן אני - ואתה! שלך באהבה רבה - אפרת/איריס

שש

New member
תתמודד

תאבק על זכותך תאבק אל תיסוג אל תוותר היה חזק תתאמץ יש בשביל מה עבורך אתה ראוי לטוב ביותר אל תהרהר אפילו לרגע לקחת את שנתן לך האל וההורים אתה ראוי ויכול תתעלם תמנע תזהר ותזהיר סלק מחשבה רעה היה אתה איש

יפעת*

New member
ריקנות צריך למלא

אל תוותר אל תוותר אף פעם למי שיש לו כל כך הרבה אסור לוותר מי שמסוגל לתת ולקבל אסור לו להיות בריקנות מלא את החללים סתום את החורים ותן לעצמך לפרוח מתוך המלחמה מתוך כל מה שיש בך ותראה איך בין ההריסות מתחיל לבצבץ עשב ירוק טרי של התחלה חדשה

eliela

New member
טוליפ יקירי

היי טוליפ, אני מרשה לעצמי לכתוב לך כאן מכתב שאולי יביא לך את ההזדהות שלי עם הרגשות שלך. הייתי בזה, בתחושות שאתה מתאר... אני יודעת שהן תחושות לא קלות של ריק, לבד, עצב... אבל ידידי הכל תלוי בנו לצאת מזה. אתה שווה את זה! תן לך הזדמנות לצאת לאור למרות ששם מפחיד אתה שווה לעצמך ולכולנו! תן לנו הזדמנות לעזור לך, להראות לך שזה לא כל כך נורא לחיות! תראה לעצמך שיש מי שרוצה להיות לצידך מבלי להנות משמחה לאיד... תשאיר לי טלפון באי מייל גלית

למעלה