רי-דראפט 2003-2005 - טופ 6

the mnm factor

New member
שכחת שלבוש היה גם את פורד וקלדרון

אני עדיין חושב שהצוות המסייע של הווארד היה מעט טוב יותר (למרות שלואיס הוא אוברייטד ענק)- אבל זה לא סותר את העובדה שגם הווארד טוב בהרבה מבוש. דומיננטי יותר ויעיל יותר. הם שחקנים מאוד שונים ולכן אין טעם להשוות איכויות או אפילו סטיסטיקה- בוש מן הסתם שחקן פחות מוגבל אבל הווארד הוא הסנטר הדומיננטי היחיד בליגה ושחקן שהולך ומשתפר.

תאמת התלבטתי בין בוש להאוורד

אבל בסוף בחרתי בבוש כי הוא עדיין לא עבר סיבוב בפליאוף

Or Amit

New member
רי-דראפט 2003-2005 - טופ 6

אז בסיבוב הקודם - הכי חד צדדי מאז שהמשחק עלה לאוויר - יש לנו מועף כמעט בקול אחד - דיוויד ווסט ווסט צבר 20 קולות לעומת 3 של בוש ו-1 בודד של וייד. אנחנו ממשיכים לצמצם את הרשימה, כשבסוף הסיבוב הנוכחי נישאר עם 5 שחקנים. אני מזכיר לבחור לפי קריטריון בודד - מי השחקן האחרון שהייתם בוחרים לקבוצה שלכם.

Or Amit

New member
המועמדים

כריס בוש דויין וייד לברון ג'יימס כריס פול דוייט הווארד דרון וויליאמס

King LBJ

New member
בוש

אם זה האחרון שהייתי בוחר לקבוצה שלי. אני לא אומר שיש לו פחות כישרון מלהווארד/וויד/דרון אבל אותו הייתי בוחר אחרון מהשישייה. הוא גם לא מראה שיפור עיקבי כמו שהאחרים מראים (למעט ווייד)

בטח שכריס בוש

אני חושב שזה צריך להיות אפילו יותר חד משמעי מהסיבוב שווסט אף למרות שזה כנראה לא יהיה, כל שאר השחקנים מלבד בוש הם פשוט רמה אחת מעליו...

king iverson

New member
אין ספק שבוש

דרון 3 רמות מעליו, מנהל המשחק הבא של הליגה, שחקן בלי חסרונות בניגד לבוש. דרון כבר הצליח גם בפלייאוף.

למעלה