רכישת טלוויזיה חכמה ושימוש עם 2 שלטים

alm985

Member
היתה לי טלוויזיה ישנה מאוד עם 2 שלטים לטלוויזיה ולממיר. במקומה הזמתי וקיבלתי טלוויזיה LG חכמה 4K כולל התקנה מתוך ידיעה שהצטרך להשתמש עם שלט 1 הכולל דפדוף בין ערוצי עידן . המתקין שהיה כאן כ-4 דקות לא הסביר מהומה והלך. מתברר שבכל זאת לצורך דפדוף בין ערוצי עידן יש צורך להשתמש גם בשלט של הטלוויזיה וגם בשלט של הטלוויזיה הישנה .
. האם זה סביר ??

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
היתה לי טלוויזיה ישנה מאוד עם 2 שלטים לטלוויזיה ולממיר. במקומה הזמתי וקיבלתי טלוויזיה LG חכמה 4K כולל התקנה מתוך ידיעה שהצטרך להשתמש עם שלט 1 הכולל דפדוף בין ערוצי עידן . המתקין שהיה כאן כ-4 דקות לא הסביר מהומה והלך. מתברר שבכל זאת לצורך דפדוף בין ערוצי עידן יש צורך להשתמש גם בשלט של הטלוויזיה וגם בשלט של הטלוויזיה הישנה .
. האם זה סביר ??
לא הבנתי את מהות השאלה...
כל הטלוויזיות שנמכרות כעת אמורות לקלוט עידן פלוס כחלק מה"חבילה" המוטמעת במכשיר.
זהו החוק בישראל.
ואם כך, לא ברור לי, לשם מה נותרת עם הצורך להשתמש בממיר נפרד?
וכן. די סביר שהשלט המקורי של LG לא יפעל "בשיתוף פעולה" עם ממיר העידן.

בסך הכל, הטלוויזיה של LG היא מכשיר חכם, וגם אם נעשה בו שימוש בפרי טיוי או ביס, השלט אמור להפעיל את האפליקציות הללו ללא ממירים נוספים.

dory30

Well-known member
לא מכיר את עידן פלוס, אני בהוט. מה שאני כן יכול לך שהעברת ערוצים בשלט החכם (יש לי טלוויזיה כזאת מלפני שנתיים וחצי) עוברת חלק - בעוד שבשלט של החברה הממיר עושה ריסטרט ותוקע את הצפייה. זה עניין של תאימות בין השלט לממיר. מעבר לזה, מומלץ להתייעץ עם השירות של הטלוויזיה (אני בסמסונג).

נערך לאחרונה ב:
למעלה