רכישת נדל"ן בברוקלין ארה"ב

• פותח הנושא cdp1
  • פורסם בתאריך

cdp1

New member
רכישת נדל"ן בברוקלין ארה"ב

היי.

אני מתעניין ברכישת דירה בברוקלין בעד כ 300K(דולר כמובן) באיזורים
היהודיים של ברוקלין, פלטבוש או קווינס לדוגמא.

נועד כהשקעה לתשואה, כשיש לי חברים באיזור שיוכלו לטפל בנכס אם צריך
וגם אני קופץ לארה"ב כפעם-פעמיים בשנה.

אם אתם מכירים מתווך יהודי\ישראלי שחי במקום, אמין ומוכר(!), אשמח
לקבל פרטים כאן או במסרים האישיים.

תודה.

נתן90

New member
נדל"ן בברוקלין מחירים

התקציב שהבאת כניראה לא יספיק באזורים "היהודים" של ברוקלין מחירי הנדל"ן בפלטבוש מתחילים ממחירים כפולים מ 300K ומעלה.
בפלטבוש עצמה ישנם אזורים אם אכלוסייה חלשה יותר וניתן לקנות נכסים במצוקה במחירים אלו אבל צריך לקחת בחשבון שהם זקוקים לשיפוץ .
ראה את הכתובת הבאה במחיר $359,500 (נותנה בצד שלישי /בנק)
1582 Lincoln Pl, Brooklyn, NY 11233
http://www.zillow.com/homedetails/1582-Lincoln-Pl-Brooklyn-NY-11233/83042097_zpid/

offir11

New member
מספר תיקונים

הנכס המובא כאן הינו three family משמע בניין בן 3 דירות ובאיזור Crown Heights שגובלת ב East Flutbush.
הנכס לא באמת נמכר ב 360,000$ אלא מפורסם למכירה ולא כפרסום אמיתי. מדובר על עסקת short sale שכבר "תפורה".
השווי של הנכס הזה כיום הוא מעל ל 650,000$.
מי שמחפש תשואה בניו יורק, רצוי שיחפש בניינים בני 2-8 יחידות השכרה, בטח לא יחידת השכרה אחת (קונדו,קו-אופ או בית פרטי).

נתן90

New member
אופיר האם אתה מתווך בניו יורק ?

כי זה בדיוק מה שהשואל מחפש ,
שאלה, האם אתה חושב שייש לו תקציב מתאים לאזור המיקוד שהוא שאל ?
האם הבית ההוא בשורט סל מהווה השקעה טובה במידה והבנק יאשר את המחיר

offir11

New member
יזם שעובד בין היתר עם משקיעים ישראלים

החברה שלנו אינה חברת תיווך במהותה כי את רוב הנכסים אנחנו רוכשים בכספנו (הון עצמי או יחד עם מינופים).
חלק מסוים מהנכסים נמכר למשקיעים ישראלים
לדעתי השאלה הראשונה צריכה להיות "האם איזור שמאופיין באוכלוסיה של יהודים הוא איזור טוב להשקעה מבחינת התשואה השוטפת?". בניו יורק התשובה היא לא.
אני יכול לספור על יד אחת את כמות הנכסים שרכשנו והחזקנו להשכרה ושהיו באיזורים שהאוכלוסיה שלהם מקוטלגת סוציו-אקונומי גבוה. מאידך, האיזורים הללו מעולים לעסקאות השבחה ובניה.
בתקציב של 300K-450K הייתי ממליץ לו לרכוש בניין בן 2-3 דירות באיזורים מתפתחים ושהאוכלוסיה בהם משתנית לטובה. ניתן להגיע לתשואות מאוד יפות.
לגבי העסקה הספציפית, (בהנחה שהנכס צריך כ 60K-70K עבודה) העסקה סופר מעולה אם הבנק יאשר את המחיר. מדובר בהערכה היפותטית כי אין קשר לפרסום המחיר לבין חוב המשכנתא עליו הבנק יהיה מוכן להתפשר. אני מאוד אוהב עסקאות short sale, רכשנו עשרות נכסים דרך המנגנון הזה.

נתן90

New member
ההיתי חושב שאתה יותר מתאים לו ממתווך סטנדרטי

מתווך סטנדרטי לא יוכל לתת לו תשובות על המכלול בשונה מיזם שיכול לתת לו תמונה כוללת קניה שיפוץ שוכרים תשואה ועוד .

למעלה