רכישת נכס ברוצ'סטר

ofird37

New member
רכישת נכס ברוצ'סטר

שלום,
האם מישהו מכיר את השכונה 19th Ward ברוצ'סטר ?
אני שוקל לרכוש נכס באיזור הזה. מבחינת ערך הנכסים באיזור צפויה עלייה די מינורית, אך מצד שני תשואה די גבוהה.
מעבר לזה (מהמידע שהצלחתי לשאוב עד עכשיו) לא מדובר בשכונת על (כצפוי...), השכר הממוצע בסביבות 37K, שיעור האבטלה די ממוצע , מבחינת תושבים - חלוקה די שווה בן שחורים ולבנים.
אשמח לחוות דעת מכאלה שבאמת מכירים את האיזור.

תודה.

רוצסטר ניו יורק

אני מכיר את רוצסטר די טוב, למעשה יש לי שם לא מעט נכסים באופן פרטי וגם עם מספר קבוצות שיזמתי שם.
שכונת 19 וורד נחשבת לאחת השכונות הטובות בעיר (הפרברים נחשבים יותר).
כמובן שזה הכל יחסי, בהשוואה לשכונות האחרות שאינן הנמנות עם הפרברים.
גם ב 19 וורד יש אזורים טובים יותר, ופחות טובים אך בכללי מדובר בשכונה פחות משכונה ממוצעת בארה"ב מבחינת נתונים דמוגרפים.
ההכנסה למשפחה היא פחות ממה שציינת, שיעור האבטלה שם ממוצע ומעלה והרוב בשכונה שחורים.
חשוב להכיר טוב את הרחובות כי יש הבדל מבחינת סוגי האוכלוסיה ברמת הרחוב.
לגבי עליית ערך הנכסים - רוצסטר לא חוותה ירידות במשבר ולכן גם לא תעלה, כנ"ל לגבי 19 וורד, לכן חשוב לקנות שם במחיר טוב, שכן אם לא קנית טוב תגלה במחירה שאף אחר לא ייתן לך את המחיר שרכשת ותפסיד כסף.

ofird37

New member
לגבי רמת הביקוש לשכירויות

תודה על המידע.
מה אתה יכול לספר לגבי פינוי שוכרים מהנכס ובכלל לגבי הביקוש לשכירויות באיזור זה.
עד כמה שאני מבין ,באיזור הזה כל נושא אי העמידה של שוכרים בתשלומי השכירות ופינויים מהנכס הוא דבר לא נדיר, ובכל מקרה כמעט שלא נוצר מצב שבית נשאר ריק יתר מחודש.האם זה נכון ?
לגבי "קנייה במחיר טוב" - מה להערכתך נחשב מחיר טוב לדופלקס שכור בשכונה שזקוק לשיפוץ לא גדול (סדר גודל 3000-4000$) ?
תודה

רוצסטר

אין בעיה למצוא שם דיירים, הליך של שבוע עד חודש למציאת דייר חדש.
דייר שלא מפונה ברוצסטר מפונה מהבית תוך שלושה שבועות מקסימום.
לשאול כמה עולה בית שם, זה כמו לשאול כמה עולה אוטו - יש ב 2000 ש"ח ויש במיליון..תלוי באוטו..גם פה זה משתנה ברמת הרחוב, ברמת הבית וכו'.
זה יכול לנוע בין אלפי דולרים בודדים לעשרות אלפים, כנ"ל לגבי שיפוץ

למעלה