רמזוטי

ערןGS

New member
רמזוטי

לכל חברי הברמנים, ברצוני לפתוח במהלך להחדרת הרמזוטי לבליין הישראלי... בשנים האחרונות נכנס הטרנד של שטיית דג'סטיפים כגון הייגרמייסטר והבחרובקה, אך אחיהם האמרו רמזוטי נשאר קצת מאחור, וחבל. ליקר האמרו רמזוטי הינו דג'סטיף איטלקי, המכיל 33 עשבי טיבול שבין הבולטים היא קליפת התפוז, הנותנת אפטר טייסט מתקתק-תפוזי. הליקר תורם רבות לעיכול והורדת האוכל, ולכן נחשב לאחד הדג'סטיפיים הפונקציונאליים ביותר...! אין כמו רמזוטי לאחר ארוחה כבדה ודשנה. הרמזוטי מתומחר לרוב בכ60-75% ממחירו של הייגר, ולדעתי טעים וטוב יותר, לכן חבל שהוא לא מוכר בארץ... אז אחיי הברמנים, נא להציע אותו ללקוחות בצ'ייסרים או בשאטים קפואים, כתחליף לייגר, או לוודקה רדבול (רחמנא ליצלן)

taison1

New member
../images/Emo13.gif

אם זכור לי נכון בימי קנדה הרמזוטי תפקד כאחלה שוט. הייתי מכינה "הוריקן" שזה רמזוטי יחד עם טקילה רוז... ברגע שמוסיפים ת'טקילה רוז נוצר מעין הוריקן... מוכר?

ערןGS

New member
לא שמעתי על זה...

אבל אני גם מעדיף את הרמזוטי שלי נקי, וקפוא...

nunimon

New member
אני מציע אותו לכל דחפין... ../images/Emo45.gif

אבל זה כבר עיניין של החברה בהחדרה... יש כל כך הרבה תקדימים.. לפני שנתיים אנשים לא הכירו וויסקי אירי - עד שהעסק שמייבא אותם, נכנסו חזק לשוק - והמוצר התרומם לשחקים.. אין בר שלא מכירים את הגימסון... הכל עיניין של שיווק כנראה...

ערןGS

New member
בעניין של הג'יימסון

עוד משהו שהייתי מחליף בשמחה... אני מציע לאנשים את הגראנט'ס ובמיוחד את השרי קאסק... ד"א זה גם יותר רווחי לעסק, הגראנטס מתומחר אותו דבר ללקוח, אך המחיר עלות שלו היא חצי...

Grant's Vs. Jameson

אולי אני משוחד של האיריים, אבל לדעתי ההבדל בעלות משקף גם את ההבדל באיכות. אני מדבר על הטעם, ולא על עניינים שיווקיים. הג'יימסון בעיני הרבה יותר טעים ומעניין מהגראנט'ס. הג'יימסון בעל המתקתקות האופיינית לויסקי הבלנדד האירי, מה שהופך אותו אידיאלי לצד בירה מרירה (מי אמר גינס?
). הגראנט'ס לעומתו הוא גס ומחוספס. לא שיש לי בעיה עם ויסקי כבד, אני נהנה מסינגל מאלטים פה ושם, אבל לטעמי האישי, בניגוד לויסקי כבד וגס, אבל גם עשיר ומעניין (כמו חלק מהמאלטים למשל), גראנט'ס הוא פשוט גס ו... זהו. גם את השרי קאסק לא סימפטתי במיוחד, בעיני זו הייתה אותה גברת בשינוי אדרת. הסינון המשולש של הג'יימסון עושה את ההבדל בעיני, ומתקבל משהו חלק וקל, אבל גם עשיר וטוב. שוב, הכל מדובר מתוך טעם אישי, ומשוחד לטובת אירלנד.

carls

New member
לפתוח את החלונות../images/Emo70.gif

ולשפוך את כל הגראנטס!!!!!! בפעם האחרונה ששתיתי ממנו נשרה לי שן

RastaIntrusta

New member
עוד תרופה מבית אקמולייסטר...

כן , בכל זאת נחמד לתפוס מזה ראש , לא יודע לגבי האוכל , אבל הראש נחמד לגמרי אחרי כמה וכמה שוטים...

למעלה