רמזים או דמיון פורה??

natali_rh

New member
רמזים או דמיון פורה??

פתאום אתמול שמתי לב שבחודשים האחרונים כל השעונים שיש לי בבית ובעבודה עושים בעיות, הסוללה נגמרת להם כל הזמן, או שהמנגנון מתקלקל... הם מאחרים, ממהרים... מוזר. יכול להיות שזה רמז למשהו?

שהגיעה זמן לעשות ניקוי אנרגטי?

האם יש יותר "צרות קטנות" בזמן אחרון בחייך? האם יש משהו שצריך "לשים לב לזמן" לגביו בחיים שלך?

natali_rh

New member
לא יודעת....

הקטע עם השעונים נמשך כבר כשלושה חודשים ומאז נפרדתי מבעלי ודווקא פתאום קורים המון דברים טובים גם כלכלית וגם חברתית...

אז אני בעד ניקוי אנרגטי בכל זאת.

זה לא "ינקה" את הדברים החיוביים מחייך, אלא את המשקעים מגירושין. אני די בטוחה שיש כאלה. בטח הייתה לכם תקופה קשה לפני הפרידה. ייתכן שתקבלי תשובות אחרות. זאת שלי. יש גם לא מעט שיטות לטהר חללים באופן עצמאי. חפשי בנט'.

liatkz

New member
שינויים אנרגטיים

אני מזמן החלפתי את כל השעונים בבית לדיגיטליים, הרגילים לא מחזיקים מעמד, כל שעון מראה שעה אחרת או נתקע, שמתי לב שזה קורה כאשר יש שינוי אנרגטי אצלנו (לטוב ולרע), טוב מדי פעם להתחדש. את צריכה להיות שמחה, כאשר מכשיר חשמלךי מתקלק הוא מבצע הארקה לאנרגיה עודפת אצלנו.

העין3

New member
יקירתי הכל בסדר ....

כל תיקון הוא התחדשות ... מצבך מצויין תמשיכי כך ואל תעצרי לרגע את ההתפתחות והיצירה שלך. תחליפי סוללות לכל השעונים ותהני מתזוזת הזמן . שבוע טוב.

למעלה