רעיון חדש !

רעיון חדש !

צץ במוחי איזשהו רעיון: א. חייבים לפנות לעיתון כלשהו פמאי פלוס/רייטינג/מוסף תרבות של יום שישי לעורר הד יותר חזק. ב. אפשר לפנות לאתר הרשמי של הסדרה בארצות הברית ולספר למנהל/ת שם עד כמה אנו בישראל מכורים ואוהבים את הסדרה ואם הם יכולים לפרסם איכשהו את הסיפור או שהם יפנו גם להוט פה, אני יודעת שזה נשמע הזוי אבל אפשר לחשוב על זה. אם יש לכם עוד רעיונות תכתבו מהר. אני רואה את הסדרה כשבע שנים ובדיוק עכשיו ראיתי שפיליס עלתה על לילי ודניאל, מה שאומר שמחר נשאר לנו כנראה לראות איך היא תופסת אותם וזהו ולהשאר עם הלשון בחוץ. ד"א את היפים והאמיצים ראיתי מהתחלה עוד בכיתה ח' והייתי גרופית ועכשיו אני חושבת שאין סדרה יותר פטתית מלוקקת וחסרת היגיון עם כל הגילוי עריות שם ועלילה מטומטמת שלא לדבר על שחקנים סוג ג'.

תמי163

New member
רעיון מקורי

כל הכבוד בייליס המקורית!! אני חושבת גם, שכדאי ליצור קשר עם האתר הרישמי של הסדרה בארצות הברית, מכיוון שאולי יהיה להם יותר כוח, במציאת פיתרון הולם, חבל, אחרי כל כך הרבה שנים, לוותר, בשום אופן לא!!!! זה קשה מנשוא!!! בהצלחה!!!!

python 4

New member
האמת, שיש לי הרגשה שאנחנו מפספסים משהו..

אם הוט מורידים את הסדרה בגלל שסוני העלו את מחירי הפרקים, אולי המחאה לא צריכה להיות (רק) נגד הוט אלא גם נגד סוני עצמם? אנחנו צריכים לפנות איכשהו לסוני, להבהיר להם שיש פה קהל מכורים גדול, ושיתגמשו קצת במחירים מול הוט! שווה נסיון, או שזה רק תמימות?

מירקוש

New member
רעיון גדול

באתר של סוני בטח יש מקום ליצירת קשר. מישהו עם אנגלית טובה יכול לספר על המצוקה שלנו אולי זה יזיז משהו. אני ממש בדיכאון.

תמי163

New member
פניה לסוני

אני חושבת , שלא בהכרח הוט הבעיה פה,אלא בהחלט חברת סוני, קראתי בעיתון פנאי פלוס, ובגלובס, שחברת סוני העלתה את המחירים בעשרות אחוזים, לכן אם אפשר יהיה באיזושהי צורה להגיע אליהם, אולי זה יזיז משהו, אולי זו תמימות, אבל בהחלט כדאי לנסות, מי שיכול ויודע איך להתקשר איתם,

python 4

New member
זו בדיוק ההרגשה שלי, שהכתובת היא לא הוט

אלא סוני. אני אנסה לפנות אליהם דרך האתר.. נראה עד כמה הם יתייחסו לכמה חובבים של הסדרה מאיזו מדינה נידחת במזרח התיכון

nimix

New member
כתבתי לסוני אבל עדיין לא הגיבו לי

אם תכתוב אז בטח לא יזיק
איזה חלל שנוצר לנו

brum

New member
נימיקס תביא לי את האי מייל שלהם

הכנתי מכתב גם לCBS

sharona78

New member
אני ממש בדיכאון עמוק מאז

שזה נודע לי, שזה היה אתמול במהלך צפיית פרק מוקלט....(לא יוצא לי לראות אף פעם בזמן לכן אני רואה כמה פרקים ברצף...) אני פשוט בשוק טוטאלי !!!!! אני רואה את הסדרה מאז הילדות וכבר קשה לי לתאר חיים בלי זה. מכורה אמיתית !!!! כמה שנים התבזבזו על הסדרה הזו ובסוף אפילו לא נדע איך דניאל יצא מהתסבוכת הזו..... (?) חשבתי אולי אנחנו צריכים להציף את הפורום בהודעות , אולי זה יעזור ?? למרות שאני בספק, בזמנו הורידו לנו את "לחיות את החיים" ועשינו הפגנה ענקית בפורום שלהם באתר של ערוץ 3 .... מה יהיה ???? אולי זה זמני ??.?

מייליי

New member
20 שנה אני צופה בסדרה יום יום ../images/Emo10.gif

אני בהלם , פתאום מופיעה לי כתובית שיום רביעי פרק אחרון חשבתי שזו מתיחה אך לצערי זו המציאות אני מקווה שנעורר כולנו הד ורעש גדול כדי שיחזירו לנו את הסדרה .

brum

New member
החוצפה של ערוץ המשפחה לא נגמרת רק בצח"מ וימ"ח

פתאום חזרו אחורה ומשדרים מחדש את העונה של "אלן", מזמן לא היו פרקים חדשים של אופרה וד"ר פיל (הם עושים את זה כבר מספר שנים) ואני בטוחה שזה רק חלק מהסדרות שהם פשוט ממחזרים במקום לקנות עונות חדשות ועדכניות.

למעלה