רעיון לבייבי סיטר

שמלת תחרה1

Well-known member
בהגעת השוטרים, הם הבחינו בפעוטה וכעבור מספר דקות חזרו לרכב הוריה של הפעוטה. בתחקור ראשוני שערכו השוטרים עלה כי בני המשפחה הגיעו ברכבם לקניון אמש מעט לאחר השעה 19:00

ולטענתם השאירו את בתם הפעוטה במכוון כשהיא ישנה ברכב בכדי שלא להעירה. כמו כן טענו כי הותירו חלונות הרכב פתוחים מעט וטלפון נייד במצב שיחה על מנת להאזין למתרחש ברכב.
איך נשמע לכם הרעיון להשאיר תינוקת ישנה לבד ברכב/ בית עם פלא פון פתוח לשיחה?

GoldenEyes

Well-known member
בהגעת השוטרים, הם הבחינו בפעוטה וכעבור מספר דקות חזרו לרכב הוריה של הפעוטה. בתחקור ראשוני שערכו השוטרים עלה כי בני המשפחה הגיעו ברכבם לקניון אמש מעט לאחר השעה 19:00

ולטענתם השאירו את בתם הפעוטה במכוון כשהיא ישנה ברכב בכדי שלא להעירה. כמו כן טענו כי הותירו חלונות הרכב פתוחים מעט וטלפון נייד במצב שיחה על מנת להאזין למתרחש ברכב.
גרוע מאד
מה הלאה? להשאיר אותה בבית לבד עם טלפון פתוח ?
הורים חסרי אחריות

GoldenEyes

Well-known member

גרוע מאד
הורים חסרי אחריות
בעידן החדש לא התפלא אם הפלא פון יחליף את ההורה ;-)
הוא כבר מחליף
הילד בעגלה , האמא משתיקה אותי עם סרטונים בנייד.
חלילה שהילד לא יראה את סביבתו ואת העולם מסביבו.
במקום לשבת עם הילד עם משחקים לגו וכו' או סיפורים מספר ,מעלים לו איזה אתר משחקים\ סיפורים ושישתוק

שמלת תחרה1

Well-known member
גרוע מאד
הורים חסרי אחריות

הוא כבר מחליף
הילד בעגלה , האמא משתיקה אותי עם סרטונים בנייד.
חלילה שהילד לא יראה את סביבתו ואת העולם מסביבו.
במקום לשבת עם הילד עם משחקים לגו וכו' או סיפורים מספר ,מעלים לו איזה אתר משחקים\ סיפורים ושישתוק
איפה הימים שתיארת? היכן הימים שההורים עם הילדים בפראק? רצים אחרי הילד ואופנים? מנדנדים ילדים בנדנדה? היום רואים הורים עם פלא פון, וילדים נעולים ברכב.

GoldenEyes

Well-known member
איפה הימים שתיארת? היכן הימים שההורים עם הילדים בפראק? רצים אחרי הילד ואופנים? מנדנדים ילדים בנדנדה? היום רואים הורים עם פלא פון, וילדים נעולים ברכב.
איפה? בספרי ההסטוריה של ילדותנו :)
מזכיר לי שמצאתי אלבום תמונות מהילדות שלי , בבית של אמי ז"ל
אני על מגלשה , ואמא למטה מחכה לי בזרועות פתוחות

ויש כאלה שעדיין הולכים עם הילדים לפארק, לפחות פה ליד הבית אני רואה קצת , וכן , גם כאלה שרודפים אחרי האופניים , גם הכלבים רודפים אחריהם :)

ואל תשכחי , היום ההורים בפלאפון וגם הילדים

שמלת תחרה1

Well-known member

ויש כאלה שעדיין הולכים עם הילדים לפארק, לפחות פה ליד הבית אני רואה קצת , וכן , גם כאלה שרודפים אחרי האופניים , גם הכלבים רודפים אחריהם :)

חייכתי, ימים יפים שהדור של היום לא יחווה.

נערך לאחרונה ב:

mיטלמן

Well-known member
שמלה, את רצינית?
"רואים הורים עם פלא פון, וילדים נעולים ברכב"
הכללה נוראית.

שמלת תחרה1

Well-known member

חייכתי, ימים יפים שהדור של היום לא יחווה.
שמלה, את רצינית?
"רואים הורים עם פלא פון, וילדים נעולים ברכב"
הכללה נוראית.
את לא רואה ? אם אינך רואה את צודקת הכללתי ;-)

למעלה