רעיון לסקר

Adidason326655

New member
רעיון לסקר

האם אתה חושב שבניית תחנת הרכבת וחסימת היציאה מרחוב סוקולוב תגרום לפקקים בכל רחבי העיר?

אני אפילו מפחדת לדבר

הבעיה העיקרית היא בבקרים, אני נוסעת משם כל בוקר ופשוט מפוצץ שם מתנועה. לדעתי זה יגרום לפקקים גם בכפר סבא וגם בהוד השרון.

יגרום לפקקי רק כאשר המחסום של רכבת

נסגר כדי שהרכבת תחצה את המסילה, אבל הבעיה שהתחנה קרובה מדי ועד שהרכבת מתחילה לצאת יקח 5 דקות לחכות בפקק.

Sup1

New member
קצת הסבר על המצב...

לפני שסגרו את הכביש: האנשים היו באים מיכוון ויצמן לסוקולוב היה פקק אחד גדול ברחוב סוקולוב וגם בששת הימים(בגלל החטיבות) וגם בגלל ששת הימים-זבוטנסקי וגם אנשים היו נוסעים בבן גוריון פונים לאהרונוביץ ומנסים את מזלם להשתלב בתנועה שיסגרו את סוקולוב-הטייסים-ארלוזרוב(לפי המפה שחולקה בדואר) האנשים שיבואו מוייצמן ימשיכו בויצמן עד הסוף(פקק אין סופי) כי תמיד זבוטנסקי פקוק וקשה להידחף גם שיש לך רמזור ירוק חלק מהם יתפצלו לסוקולוב ומשם לששת הימים האנשים שיבואו מבן גוריון ילכו ברובם לששת הימים בקיצור אם אתם עובדים ברעננה ולא רחוק מידי קנו אופנעים או קטנוע. בהצלחה נ.ב גם אני הולך לאכול אותה אל תידאגו.

שכחת דבר נוסף

כל האנשים שמגיעים מהוד השרון יסעו דרך הרכבת מה שיצור גם שם פקקים ואם הם צריכים לגיע לצומת רעננה הם יסעו דרך דרך רמתיים וזה יצור עומסים מאוד גדולים על הרמזורים גם לבאים מכפר סבא.

לא, הטייסים בנתיים טסים מעל כפר סבא

במקום לנסוע ברחוב סוקולוב

הצחקת אותי לאללה

ברור שהדבר יגרום לפקק. כל דרך שסוגרים ואין דרך חלופית חדשה תגרום לכלי הרכב להתנקז ברחובות האחרים שלה. סוף סוף היתה דרך בלי רמזורים ועד שבנו את הכיכר לקח שנים אז עכשיו גם סוגרים את זה כדי לאפשר בנית תחנת רכבת. אין ספק שזה יצור פקק............ במיוחד בבוקר ובערב כשחוזרים מהעבודה מחוץ לעיר. אוףףףףףףףףףףףףףףףףף

meravs3

New member
יש מצב

אבל לא בכללללללל העיר... אבל כן זה יגרום לפקקים ברחוב אורלוזורוב אסור עכשיו לחנות בצידי הכביש....ינעל אחותם הצולעת...

התכנון המקורי היה לעשות את זה...

עם מנהרה תחתית. כמובן שבמדינה הזאתי הכל ענין של כסף. תראה, מקרה מאוד דומה יש בתחנת בני ברק, ובאמת המחסום עדיין לא יורד כאשר הרכבת עומדת בתתחנה. לדעתי, עד שימשיכו את המסילה לכוון מסילת החוף, כבר יהיה פתרון לבעיה הזו.

אני אישית דווקא לא צופה בעיה.

להיפך אפילו , יהיה שיפור. אבל כל עוד לא חוסמים לי את הדרך לתל אביב.. הכל בסדר..

למעלה