רעיון מהפכני

aviax1

New member
רעיון מהפכני

שיש לי כבר הרבה זמן . הוא בטח ישמע טיפשי לרוב האנשים אבל אני ישמח אם אני ימצא מישהו שיבין ויראה את זה כמו שאנ רואה את זה . יש בעולם הרבה צורות ואנרגיות והרבה הרבה מעוד חלקיקים שנעים במקביל אחד לשני ניתן לומר שהם מחליפים אינפורמציה במעיין שדה שמקיף כל אחד כל אחד סופג ונותן אינפורמציה לכמה לכמה שהוא קרוב אליהם עכשיו ניתן לומר שכל המרחב קיים כאורגניזם אחד אך ניתן גם לומר שמנקודת המבט של חלקיק אחד כל מה שקיים זה החלקיקים המקיפים אותו והאינטרקציות שלהן איתו וממה הם מושפעים מהחלקיקים המקיפים אותם ומהאינטרקציות שלהם איתם . ולבסוף לאן זה מגיע .? כיצד ייתכן שהתנועה פועלת אף שהכל שלם .? אם הכל שלם הכל לא אמור לעצור .? ובכן חשבתי על רעיון של קיפול אולי זה מה שהסביר איינשטין בדרכים אחרות כאילו המימד הרביעי מתקפל דרך השלישי ויוצר זמן _(תרגעו זה לא פריצת הדרך זה רק הקדמה לרעיון של מה שחשבתי עליו ) ואם נניח באמת יש מעיין קיפול כזה הגורם למרחב לעבור דרך המימד הרביעי דרך פעולה הנקראת : זמן . אולי ניתן להגיד שכמו שהזמן גורם למימד הרביעי להיות קיימים בהמון יקומים שונים להתפצל למלא חלקיקים של זמן שכלואים בתוך מימד נמוך יותר אולי ורק אולי כל המרחב שלנו הוא סוג של חלקיק על הכלוא במספר מימדים ועולים למימד הגבוה ביותר ניתן למצוא חלקיק אחד בלבד . חלקיק על אשר באינספור רטיטות באינספור מימדים גבוהים ונמוכים יוצר את כל הכוחות והחלקיקים הקיימים הוא בעצם מתקפל לתוך עצמו במימדים נמוכים ודרך זמן על שקראתי לו : הזמן הנרחב . יוצר בעצם את כל מה שאנחנו רואים כך שזה פותר פרדוקס מסויים את הפרדוקס של המפץ הגדול. ניתן להגיד שכל הדברים היו כבר קיימים באופן מסויים באזור של חלקיק העל ובאופן מסויים של קיפול יש צורה גיאומטרית במרחב הגבוה מימדים שבו הזמן הנרחב נפגש עם הזמן כלומר שני המימדים שמקפלים את שני המרחבים נפגשים . כלומר עם תחזור אחורה בזמן לרגע הראשון שבו נוצר הכל תמצא שזה בעצם הקצה של הקיפול של המרחב שלנו כך שהוא למעשה תמיד היה קיים אך יש עבר לעולם שלנו במובן מסויים העתיד והעבר כבר קיימים ואנחנו רק רוטטים איכשהו בתוכם . אפשר לדמות את זה לפיסת נייר עליה חיים השטוחניאדים יצורים שטוחים בעלי שני מימדים בלבד יש מדען שסם אלפי פיסות נייר במעגל וגורם להם להסתובב סרט נא שמוקרן על מסך כל פעם שחלק מהדף עובר על האור שסורק את הדפים התמונה מוקרנת על המסך וכך רואים אנשים באולם סרט מצוייר לעומת זאת הדמויות חוות כל פעם את ההווה מחדש ולא מבינות שהם נמצאות במעיין סרט נע מעגלי שאין לו התחלה ממש ואין לו סוף כלומר הם נמצאים במעיין מעגל 3 מימדי שמסתובב ומדי פעם קטעים בו רוטטים ובקטעים האלה היצורים השטוחניאדים מרגישים את ההווה . ניתן לומר שאם נסתכל ממרחב גבוה יותר נמצא שכל העולם של השטוחניאדים בסרט הנע הזה מתחיל ברגע שישנה פעולה במימד השלושה מימדי שלנו ברגע שמישהו במימד שלנו מפעיל את הסרט הנע הזה ומסתיים ברגע שדף מסתיים להסתובב ומתחיל מחדש . כל הזמן של השטוחניאדים מצוי בזמן גבוה יותר של השלושה מימדים שלנו והם בעצם מקופלים ליקום בו העבר ההווה והעתיד כבר קיימים ורק מחכים שפיסת האור תקרין אותם על המסך מצויים במעיין זמן גבוה יותר . אולם שעוברים הלאה והלאה גבוה יותר למימד הגבוה ביותר שניתן לעלות על הדעת מגלים שכל השטוחניאדים והתלתניאדים (היצורים בעולם התלת מימדי שלנו )וכך הלאה ... הם בעצם חלקיק אחד גוף אחד שמקפל את עצמו וחי את עצמו במקומות שונים כל החלקיקים הם בעצם חלקיק אחד בזמן גבוה יותר משאנחנו תופסים ... מאתם אומרים פילוסופיה או פיזיקה. ?

neophile

New member
יש כמה ספרים שכדאי לך לקרוא

אחד מהם הוא "דגם חדש של הייקום" שפחות או יותר מתאר את מה שאתה מתאר . וספר שני שמאוד יעניין אותך זה ספר על גאומטריה מקודשת אה ועצה קטנה ... תזהר עם לפתור פאראדוקסים ...בסוף ימיו לאחר המצב העולמי החדש שיצרה פצצת האטום אינשטיין שאל את עצמו האם לא היה עדיף לו להיות שרברב?

aviax1

New member
אך לפתרון הזה יש השלכות פילוסופיות חמורות

כמו : 1)אל תעשה לחברך מה ששנוא אלייך 2)נהג בכל היצורים כאילו היו אתה 3)כולם אחד ובכל זאת כל אחד הוא עצמו מכיוון שהפילוסופיה עם מבינים את זה טוב היא שהדבר נולד בתוך עצמו הרבה פעמים כך שייתכן שאני ימות בתור אביעד ואז פתאום ה:אני שלי יוולד בתור הגוף שלך כלומר אני יוולד בתור אתה ואולי יחליט החלטות אחרות אולי במקום לעסוק במיסטיקה יהפוך לזמר מזרחי אך מתישהו יקרו מקרים להם אני קורה התנגשויות נשמות בהם אני מסויים למעשה יוולד כאותה תבנית בדיוק של אני אחר . כלומר אני ימות ואז יוולד כחבר הכי טוב שלי כל חיי ואז שני הדברים שאנחנו קוראים לה נשמה שלנו בעצם יתאחדו .כלומר כולם נשמה אחת שמתחלקת וחוזרת לעצמה ואתה תתגלגל בכל גוף אפשרי בכל מחזור חיים אפשרי ממש אינסופי כמעט . מבחינה מדעית אם הדבר נכון הוא יכול לשמש בעיקר לדברים טובים . אף שבספר מדע בדיוני שאני כותב אני מסיים אותו שחוצנים בשם האפורים (הלקוחים מתאוריית הקוספירציה )עושים ניסוי לוציפר שנקרא בספר גם טבעת לוציפר . ומבצעים מעיין השמדה של כל מימדי הזמן ומשאירים רק חתך קטן אחד של יקומים שהוא היקום שלנו שבאופן שמוסבר יוצר את העבר והעתיד שלו .(עזוב זה מסובך לוקח לי איזה 200 עמודים להסביר את הרעיון (בעצם כל המטרה של הספר היא להסביר בדרך של עלילה על מימדים גבוהיים ופילוסופיה ) ) גילוי של הדבר שאני אומר כנכון יספק דבר נוסף שיוכל להסביר תופעות מטאפיזיות רבות בגלל שהוא מכיל בתוכו אספקט של : זכרון חומר כלומר יהיו חלקיקים במרחב זמן בעליי צורה דומה שייתכן שיכילו מידע על העבר שלהם כקיים . כך שבטכנולוגיה הנכונה תוכל למעשה לשאוב את ההיסטוריה של חפץ מסויים (כמו שמיסטיקאנים רבים טוענים שהם יכולים ) כמו כן חשבתי על היכולת לשכפל דברים ולנוע בן מימדי שונים בזמן למציאויות חלופיות בעתיד ובעבר .

aviax1

New member
כתבתה שיכול להיות השלכות הרסניות

לגילוי ופיזיקלי חדש אז אמרתי שאם מגלים שזה באמת נכון כלומר זה פתרון להרבה דברים אז זה יצור דברים טובים בחברה בעיקר כי אנשים יתייחסו לאחר כמו שהם ייתחסו לעצמם אם יבינו את התאוריה כהלכה

aviv1817

New member
אני-אתה

אנו מאוד דואגים לאקולוגיה של כדור הארץ -זה מאוד אופנתי אני מקווה שאופנה זו תתמע באופיינו. אך בואו נתבונן מה קורה בין האנשים ? כדאי להתחיל לדאוג לאקולוגיה האנושית נשים לב להתנהגות שלנו, להתנהלות שלנו, נהיה שלמים. נחפש ונמצא את האור אחד אצל השני. אל תשכחו שכולנו אחד ובהתהוות גומלין האדם והטבע. אני זה האתה של אתה ולא "אני הלז" אני לא מסתיים בשרוול של החולצה שלי. תחשבו על זה.

למעלה