רעיונות לחריטה על מצית

Benjamin Turner

New member
רעיונות לחריטה על מצית

אחי ביקש ליום הולדתו מצית זיפו. הייתי רוצה לחרוט לו איזה משפט משעשע על המצית (לדוגמא: "רק בריאות", שחרטו לו החברים שלו על המצית הקודם). יש אולי למישהו רעיונות?

ShirShir

New member
משפטים לחריטה על מצית../images/Emo59.gif

"בחור מדליק" "משהו חם לבחור לוהט" "זהירות - זה שורף" "נא לא להדליק בשבת" "אל תיקח ללב, תיקח לריאות"
עוד

Benjamin Turner

New member
אהבתי את הראשון ואת האחרון, אולם

הראשון אינו אישי (יש לך רעיון איך להפוך אותו לאישי יותר? בכל זאת אחי היחיד) והאחרון קצת ארוך. אם יש עוד-מה טוב. תודה רבה

Benjamin Turner

New member
אהם, יש לי רק אח אחד, כאמור,כך שזה

לא שיש לו תחרות
אבל האמת ש"אחי, אתה מדליק" או "אחי מדליק שיש" (או בלי ה"שיש") דווקא נשמע סבבה. אם אין עוד רעיונות, נראה לי שאלך על אחד מהם. אגב, אם זה מענין מישהו, להלן תיאור המתנה (רעיונות שלקחתי מכאן ברובם): שלט "מזל טוב" המורכב מאותיות נפרדות (ניתן בעיקרון לרכישה בהפנינג, מקווה שיהיה כשאגש לשם) כאשר לכל אחת מהאותיות יוצמדו מתנה ומשפט המתאימים (פחות או יותר) לאות. מ-"מתוקים למתוק" (קופסת פרלינים או מאפינ'ז שאאפה בעצמי אם ארגיש מספיק מחוזקת בדיאטה על מנת להימנע מטעימות
) ז-"מצית? שאני אעודד אותך לעשן? ז*ן בעין" (מברשת שיניים בצורת ז*ן או גימיק דומה) ל-"מכל הלב" או משהו בסגנון (צרור בלוני הליום בצורת לב) ט-"טוב, נו" (הזיפו) ו-"מדי שנה ברכת יום ההולדת שאתה מחבר עבורי מרגשת אותי עד דמעות וגורמת לי להרגיש "ואו". אין לי שמץ של סיכוי להתחרות בהצלחה בכשרון שלך, ולכן קבל "ואו" חלופי מסוג אחר" (עדיין לא החלטתי, כנראה שאדפיס על נייר צילום כמה תמונות מקצועיות ומרשימות (הוא חובב צילום), או שאולי ארכוש מין רכב צעצוע שנוסע אחרי קו שמציירים לו) ב-"צרור ברכות ואיחולים" (הברכה). מה דעתכם? משהו להוסיף/לגרוע? קיטשי מדי? מטופש מדי? רעיונות איך להציב את כל הענין מבחינה טכנית?

Benjamin Turner

New member
פתאום קלטתי של"אחי הכי מדליק" יש

משמעות נוספת וסבבית לא פחות (אפילו יותר, האמת). אבוי ל
.

../images/Emo6.gifמצחיק מידי../images/Emo6.gif

אבל רעיון טוב
לכי על אחי הכי מדליק או על אחי מדליק שיש

כתבת../images/Emo26.gif

"מה דעתכם? משהו להוסיף/לגרוע? קיטשי מדי? מטופש מדי?..." אז עניתי - מצחיק מידי [המתנה] כמה שיותר מצחיק יותר טוב
ואחי מדליק שיש
בחירה טובה

Benjamin Turner

New member
מצחיק? באמת? טוב, לשעשע זה בדרך

כלל טוב, אבל זו לא היתה הכוונה העיקרית. אשמח לקבל רעיונות לשיפור

למעלה