רעיונות לספר מחזור----דחוף!!

הדרוש13

New member
רעיונות לספר מחזור----דחוף!!../images/Emo131.gif

טוב אני יודעת שכבר פתחו על זה שרשור (או אפילו כמה) אבל אני לא מוצאת אותם אז פתחתי שוב..טוף אז אני בכתה ט' ואנחנו עושים ספר מחזור...היינואמורים לעשטות מאפייה אבל זה לא כ''כ מסתדר והחלטתנו לרדת מזה וללכת על משהו אחר...ו....אין לנו רעיונות!! אז פליז תעזרו לי!! תנו לי כל רעיון... חייב שהוא יהיה מקורי מאוד!! אבל מאווווד! ולא דרדסים, שלגיה וכל הפאקינג נדושים האלה..פליז!! ו..יש כבר כתה שהיא כתת נגמלים אז גם לא זה.... מחכה לתשובות ממש דחוף,
הדר!

מה?

הצגת סיום או ספר מחזור? כי אם ספר מחזור - קבלי משהו מדליק: לכל אחד תכתבו איזה אל הוא (למשל: הדר - אלת האהבה, משה - אל המוסיקה, דברים כאלה...) זה יצא ממש ממש יפה!!! מקווה שעזרתי... אם את רוצה יש לי עוד רעיונות...

הדרוש13

New member
ספר מזור לא הצגה!!

חחח ורעיון יפה עם האלים...ו..אני רוצה עוד רעינות והרבה....חחח אם יש לך!! =]

את יכולה לעשות כזה טמפו../images/Emo85.gif../images/Emo108.gif

טמפון ויורד ממנו דם וכילו כל המורות בורחותת עזביי

הדרוש13

New member
אה????

ניראה לי שלא הבנת אותי...התכוונתי לרעיונות איזה נושא יהיה לכתה שלנו...כמו אלה שעושיםפ הדרדסים ואז כל ילד הוא דרדס....אבל אנחנו רוצים משהו הרבה יותר מקורי מבינה?? חחח ברוש ברוש!! איזה מווותק!!

אההההה../images/Emo85.gif../images/Emo108.gif

אז תעשו שכל אחד אחד משבעת הגמדים של שלגיה ותמציאו עוד נניח מישו רגזני. עזבי

the blak angel

New member
שמעי הדרוש!!!!!!!!!!

אם אתה כאלה אחלה ילדים מגניבים כאלה אז אתם יכולים לרשום "בית משוגעים בתהליך גמילה" ואז לעשות ציור של כל ילד ולידו יהיה רשום מה הוא רוצה להיות בעתיד... לי רושמים כזה: מורן, בעתיד: תתחתן עם מיליונר,תרצח אותו ותירש את כל הונו... חחחחחח כל מיני כאלה דברים מגניבים...או נניח: הדרוש... בעתיד: התקשרנו אליה וגם היא לא יודעת... חחחחחחח אז בקיצר הבנת נכון??? אני חושבת שאלו רעיונות יאפיםםםםםםםםםםם!!!!!!! נ"ב: אני לא רוצה להיות קרצייה מפגרת אבל את יכולה להכין לי חתימה שרשום: מורנוש+ לילוש= מי שמתעסק,מתרסק! פליזזזז פליזזזז פליזזזזז אם את יכולה! ותאמצי את הרעיונות שלי...חחחחח ובהצלחה עם הספר מחזור!

הדרוש13

New member
תודה!!

הרעיון של המלאכית השחורה-אהבתי!! ברוש בקשר לגמדים אז זה נדוש מאוד!! ואני יכין לך את החתימה מלאכית שחורה חחח אבל זה ייקח זמן!!

כן עזבי לא כדאי להקשיב ../images/Emo85.gif../images/Emo108.gif

לי אין לי דימיון..בעעעעע

SiM GirL

New member
רעיונות../images/Emo45.gif

1. לעשות מין כזאת עריכה כאילו כל אחד מהכיתה יושב בבית הכלא וכולם הזויים נורא ולכל אחד להוסיף בועת דיבור ולכתוב סתם דברים מצחיקים בתוך. 2. לעשות מין כזאת תמונה כאילו כולם נמצאים בכיתה ולהדביק תוויות לכל אחד - הזולה, העארס, החנון, הרוסיה, החוליגן, הגותית, הפרפקציוניסט וגם להתלבש ולעשות פוזה כל אחד לפי התווית שלו... 3. לעשות כאילו כולם חיילים עומדים בשורה ומפחדים מהמפקד ולצלם מישהו אחד מהילדים כאילו הוא עומד ליפול בול באפקט של הנפנוף הזה של הנפילה וכולם ככה עומדים מצחיק ומבוהלים מהרס"ר 4. לעשות כאילו כולם אנשי עסקים לוחצים אחד לשני את הידיים ולכל אחד יש איזה משהו מצחיק והזוי משלו 5. לעשות מין כזה כאילו כולם בתחרות כשרונות צעירים במוסיקה ולכל אחד יש את סגנון ותווית המוסיקה המועדפים עליו וכולם ככה במתח לפני שהם מופיעים בתחרות ורואים כאילו הם מאחורי הקלעים ובכותרת לכתוב: "חיים מאחורי הכלאים" בכוונה בשגיאת כתיב ב'כלאים' וזהו...אם יהיו לי עוד אני אגיד

עוד...

אפשר לעשות: מה היה בגלגול הקודם & מה יהיה בגלגול הבא? למשל עשינו סתם לכיף כזה בכיתה שלנו ואני הייתי: אדוה, בגלגול הקודם: ספר המתמטיקה הגדול. בלגלגול הבא: נגן MP3 אחרי דיאטה רצינית. ולמה עשו עליי את זה? ספר המתמטיקה גדול - כי הידע שלי במתמטיקה שלי גדול. MP3 אחרי דיאטה - כי אני חולה על מוזיקה ואני רזה... חחח, נכון מצחיק? וזה רעיון ממש ממש יפה!

דניאל866

New member
אתם יכולים לעשות!

-נושאר של אלים יוונים אנחנו עשינו את זה! כל ילד יהיה אל אחר שמאפיין אותו אני ההיתי אלת האהבה! חחח

LiRi LoVe YaRiN

New member
יש לי רעיון סוף..שלנו לא הסכימו לעש

קיצר תעשו המבוקשים.... וכול ילד הוא מבוקש.. ובשער של הכיתה הרי לכול כיתה אמורה להיות תמונה כיתתית בתחילת כיתה.. אז תצטלמו בסורגים כזה הומורה תיהיה מחוץ לסורגים... ויהיה כתוב וואנטטד... 1,000,000 $ והקרטריונים הם: שם המבוקש:נגיד... שני יעקב.. דוגמא... כינוי המבוקש:(שם חיבה) למשל שנינוש... תאריך ביצוע הפשע: _תאריך לידה) 15.2... מה הפשע?:למשל כול אחד כותב תחביב או אובססיה או למשל לךמי שמעירים הרבה בשיעור על לעיסת מסטיקים או על איחורים אז גן אז למשל...לעיסת יתר של מסטיקים.. גזר הדין: מוסד לגמילה ממסטיקים... משפט הכרות: משפט שכול אחד אומר הרבה למשל: "מה קורה גבר גבר? וזהו מקווה שעזרתי זה רעיון סוף...לדעתי

למעלה