רעננה- קריית שרת

איילה151

New member
רעננה- קריית שרת

שלום, אני ומשפחתי (זוג ופעוט) שוקלים לעבור לרעננה- לשכונת קריית שרת. אציין כי איננו מרעננה ולא מכירים את השכונות, אך שמענו שלשכונה יש ״סטיגמה״. אשמח לשמוע מתושבי העיר כמה אמת יש בסטיגמה, האם השכונה מומלצת לזוגות צעירים, האם יש גנים ובתי ספר טובים בסביבה ובקיצור, האם מדובר בסביבה טובה לגידול ילדים. תודה (ושוב מציינת- אני לא מכירה את השכונה ורק מנסה להבין מהיכן נובע מידע שקיבלנו)

ערפל10

New member
דעתי

אחד המקומות הטובים ביותר מבחינת התמורה לכסף. כי מחד זו רעננה, בתי הספר הטובים מבדינה אך מאידך מחירי שכירות זולים יחסית. ואומנם הייתי ממליץ להתרחק מבנייני עמידר ישנים כי שם עדיין יכול להיות לא הכי נקי ולא הכי שקט. אם את מחפשת דירה ולא בית פרטי להשכרה הייתי ממליץ על החלק הצפוני - הביניינים שצמודים ללב הפארק וברחוב הדרור

delma

New member
הסטיגמה באה

מזה שפעם לפחות זו הייתה שכונת פשע וסמים וגרו שם אנשים עניים. זה לא ממש נחשב ברעננה, אלא ממש היה מחוץ לרעננה.
היום אין לי מושג מה מצב הפשע והזמים שם, אבל שני דברים עדיין מאד ברורים: 1. אין שם כלום. השכונה מנותקת עדיין מהעיר רעננה עצמה. אם אתם רוצים גן או בית ספר, או משהו קצת יותר משמעותי מסופרמרקט ומאפיה, עדיין צריך לצאת מהשכונה ולא ברגל אלא ברכב. ודבר שני עדיין ברור שגרים שם מלא ערסים. אז לשיקולכם.

למעלה