רפק - נייר קטן ועל פניו אחד הזולים בשוק כיום

רפק - נייר קטן ועל פניו אחד הזולים בשוק כיום

פריצה של 800 תביא אותו ליעד 1000, אחרי זה לדעתי נראה אותו כבר ב-1200.
פונד לדעתי שווה לפחות כפליים מהיום.

בוקר טוב....החברה מפסידה בד,כ...היה רווח חד

פעמי של 50 מליון מחברה כלולה שלא יחזור שוב.
החברה מוכרת יפה אך כאמור לא נשאר רווח .
חייבת להקטין הוצאות שיווק והנהלה.

בקט. הכפיל עצמו בהדרגה(!) בקצת יותר משנה..

מה דעתך טכנית?

ללא קשר למחזורים!

אורן קונה ואורן מוכר

אורן תנחום בעל עניין ברפק קנה ב 09/09/2012 5,494 בשער 435.00 כ 24K ודיווח על כך ותועד כמקובל

אורן תנחום אותו בעל עניין ברפק מכר את שקנה ועוד! ב 30/10/2013 163,656 ! בשער 721.00 (מעל מיליון ש"ח ) ודיווח על כך ותועד כמקובל

השער מאז מכירת בעל העניין אורן תנחום עלה מאז כרבעון 3 חודשים ב 3.5% האם אורן תנחום לא יודע משהו? האם אורן תנחום לא מתרגש ממכפיל הרווח הנמוך
או שהוא יודע שיש סיבה למכפיל העכשווי ש"נראה " נמוך ויש להתייחס למכפיל רווח עתידי! מה שהיה היה !

ו/או :- אולי אורן תנחום מאמין באימרה - צא מהמנייה עכשיו קח את הרווח (ב 30.10 ) אולי לא תרוויח עוד כמה פירורים בטווח הקצר אולם בטווח בארוך יצאת ברווח גדול

לשיקולו של כל אחד ממכם - חומר למחשבה

לעומתו הדיווח והתיעוד כמקובל במחוזותנו , , יש גולשים נתקלתי באחד מהם בפורום זה בשבוע שהמדד עלה בהפתעה מ1300 ל1315 (בהתאם לתחזית שלנו)
הוא נזכר לדווח בדיעבד על מכירה ברווח של משהו מא ממונף ללא כל תיעוד לגבי הקנייה - יש גם כאלו השאלה למה שווה הדיווח שלו נשאיר שוב לשיקולכם

בואנה אתה ז**ן שכל ממדרגה ראשונה.

בבית ספרי לימדו שאי אפשר ל ז**ן

משהו שאינו בנמצא

בוקר טוב ובהצלחה
יש רווח חד פעמי - ויש רווח עתידי -
צריך לבדוק את המאזן ולא רק להתייחס למספר 1.7 כיסוי ההשקעה בשנתיים חחחח

פלוריסטם אמרו +40% רפק אורן "לפי פונד +100%"

בפלוריסטם בגלובס ב 22.1.14 :- "קנו את המניה - תזנק 44% " בפועל עד סוף החודש, ירדה מעל 10%
רפק, לדעת אורן עמית :- תעלה ב 100% לשער 1504 ציטוט " פונד לדעתי שווה לפחות כפליים מהיום"

ב 29.1 כתב אותו הכותב בכותרת הפוסט שהראלי בעולם מתחדש ובתוכן, ציטוט " אני מעריך פקיעה אגרסיבית של מעל 1330 "
(הפקיעה התרחשה למחרת היום 30.1 = 1290 ) ב NY כמעט 6% ירידה השנה ביתר הבורסות כולל ת"א , המצב אינו יותר טוב

אני מעלה שתי תהיות מתבקשות ורציניות להמשך :-
1. איך אפשר לדעת לאיזה הודעות (למשל בשרשור זה) אין לייחס חשיבות, או בניסוח שונה, לאיזה כן ליחס חשיבות ?
2. מדוע לא מחייבים, כמו ביתר האתרים להוסיף (לפחות) הסתייגות/אזהרה כלשהי בקצה ההודעה ?

מודה לעונים בוקר טוב
נ.ב
שלשת ההשגות שהועלו בשירשור, הן של הדר דיבורסה , הן של הסוחר הצעיר והן של הסוחר השני,
שיכנעו אותי מעבר לכל ספק, שאין סיכוי, לרפק לעלות ועל אחת כמה וכמה, לא "שווה לפחות כפליים מהיום"

בוקר טוב וגילוי נאות חשוב

1-אני לא מחזיק ברפק ולמיטב זכרוני מעולם לא החזקתי בנייר אז אין לי שום מניע גלוי או נסתר בנייר.
2- אם אתה צריך הסתייגות או אזהרה בסיום כל הודעה אז אתה בבעיה ואני אסביר, פורומים הם מקום להחלפת מידע, העלאת רעיונות וניתוחים טכנים או פונד, לעולם אבל לעולם אל תקח את מה שכתוב בהודעה בפורום כמובן מאליו, כנ"ל לגבי המלצה כזו או אחרת של אנליסט מבית השקעות זה או אחר, תמיד תבדוק ותנסה להבין האם הדברים נראים לך והאם יש מאחוריהם "בשר", רק ככה תוכל להצליח בשוק ההון וזה מניסיון של כמעט 5 שנים בתחום.
3- לכל אחד יש שיטות עבודה ושיטות ניתוח טכני או פונד על מניה, הבעתי את דעתי לגבי רפק אחרי שקראתי את הדברים ולאור X נתונים הנייר נראה לי זול מאוד, שוב, בכלל לא אומר שאני צודק ולכן ממליץ לך תמיד לעשות בדיקה נוספת.
4- לגבי הפקיעה בחודש ינואר, ההודעה אכן נכתבה ב-29 לחודש ויום למחר (יום לפני הפקיעה) המדד נגע ב-1325, המהלך הזה (רכישת קולים בתחילת השבוע בזמן הירידות) הניב לי ממוצע של 245% בקולים עם סכום מכובד, אבל שוב זו רק הערכה שלי ולא מעבר.

מקווה שהדברים ברורים ומקווה שמה שנכתב כאן יעזור לך לקבל החלטות בצורה נכונה והכי חשוב מאחל לך רק הצלחות בשוק ההון

וטיפ אחרון, ככל שתלמד לבד, תקרא לבד, תעשה לבד - ככה הרווחים יבואו ובצורה משמעותית.

רק הצלחות

הרשות לא מחייבת שום דבר

פורומים הם בחזקת "בידור הציבור", כל עוד לא עברת על שני חוקים חשובים אתה בסדר:
1-לא סחרת או העברת מידע פנים.
2-לא העלית מידע שהוא שקרי, לדוגמא: "תקנו היום מניה X כי מחר תהיה שם הצעת רכש במחיר Y"

ושוב, תלמד לסנן ותוציא מוץ מתבן, יש בפורום הזה הרבה אנשים טובים מאוד בעלי ידע רחב, תלמד מהם ותצליח.

חבל שאתה מתייחס לריישא בהודעה ולא לסייפא

הסייפא (המוץ):-
1. 29.1.14 בכותרת הפוסט "הראלי בעולם מתחדש" - לא התייחסת
2. בפוסט אחר מאותו התאריך שהפנו את תשומת ליבנו אליו גם שילשום וגם היום נכתב:- ציטוט
"ולא נראה שלהחלטתו האחרונה של הנגיד, תהיה השפעה מהותית בטווח הנראה לעין על שוקי המניות והכלכלה העולמית"

3 "איך אפשר לדעת לאיזה הודעות (למשל בשרשור זה) אין לייחס חשיבות, או בניסוח שונה, לאיזה כן ליחס חשיבות ?" - לא התייחסת
(למרות ששלשת התגובות להודעתך - הפוכות לדעתך ומנומקות)

אתה כנראה אוהב לומר את המילה האחרונה - למרות שגם לגבי ה"סיפא " הוראות הרשות אתה טועה ומטעה

לכן , אסכם את הדיון ובכך גם אמצה אותו מבחינתי ולא אגיב יותר
1. אנשים נוהגים לתייחס דברים הנאמרים מראש ולבדוק בעתיד את מספר הפעמים שהדובר צדק מול מספר הפעמים שטעה (סעיף 1 ו 2 לעיל כדוגמא )
2. אל דברים הנאמרים בדיעבד, כמו "עשיתי בקולים 245% " , על מנת להצדיק את כישלון הדברים שנאמרו מראש ע"י אותו הדובר (ונכשלו כישלון מוחלט בתוך 24 שעות )
אין מה להתייחס כי זה מגוחך, ביחוד ציון אחוזי הרווח 245% ! - ובלתי אמין כאשר זה נמאר בדיעבד ולהבדיל מסעיף 1 , ללא אפשרות בדיקה.
(היית כותב 45% ניחא ,אבל לכתוב 245% ? ועוד בדיעבד ? -זה חומר למחשבה על הכותב )

בוקר טוב - רק הצלחות
מבחינתי מוצה הנושא

למעלה