רציתי להמליץ על מגבת מיוחדת לתינוקות...

chen149

New member
רציתי להמליץ על מגבת מיוחדת לתינוקות...

אני בוחרת לספר לכן על מגבת מיוחדת לתינוקות...תמוה קצת לא? אבל הסיבה היא חוסר סיפוק ממגבות שקניתי בשנה האחרונה לבתי התינוקת. קניתי וקבלתי לא מעט מגבות כמתנת לידה והתאכזבתי כל פעם מחדש, חלקן התפוררו בכביסה או במייבש, חלקן הפכו לקשות כמו אבן, לחלקן נפרמו הסקוצ'ים וכו'. נמאס כבר ממוצרי זבל שאומנם נראים טוב אבל לא מחזיקים מעמד! ייתכן שמה שיקר באמת יותר טוב ...ובכן מצאתי מגבת איכותית במיוחד שעליה אני רוצה להמליץ כי כשצריך לפרגן אני בהחלט חושבת שצריך. המוכרת אמרה לי, "תנסי ותראי שתחזרי אליי אח"כ להודות לי" (המשפט הזה אומנם נשמע לא טוב אבל במקרה הזה היא אכן צדקה). המגבת נקראת הופטופ של חברת BumBe (אני מקווה שאני לא חורגת מכללי האתר אבל כך תדעו שזוהי אכן המגבת המיוחדת), היא גדולה במיוחד ונקשרת עם תיקתק בצוואר, לי זה היה חשוב שהמגבת תעטוף את כל הגוף עם קפוצ'ון שבוודאי חשוב לפעוטות להגנה מפני הקור. המוכרת הסבירה לי שהמגבת עשויה מסיבי עץ ולכן אהיה מרוצה...אני אכן מרוצה משום שכבסתי אותה כבר עשרות פעמים ולהפתעתי היא נותרה רכה ונעימה ללא שום דופי. אז בתור אחת שניסתה אינספור מגבות אני מציעה לכן לחסוך ופשוט לקנות מגבת אחת איכותית וטובה...בהצלחה.

ספונית

New member
בקשר למגבות

הן מתקשות כי הן מתמלאות אבית. ונהרסות בגלל המרכך כביסה. האבנית נמצאת במים הרגילים של המכונה-בבתי מלון משתמשים במים רכים וללא מרכך כביסה. מה גם שמירה על טמפ נכונה וייבוש בשום פנים ואופן לא מייבש כביסה אלא בצל ישיאר לך אותן רכות לאורך זמן רב יותר.

ספונית

New member
בקשר למגבות

הן מתקשות כי הן מתמלאות אבית. ונהרסות בגלל המרכך כביסה. האבנית נמצאת במים הרגילים של המכונה-בבתי מלון משתמשים במים רכים וללא מרכך כביסה. מה גם שמירה על טמפ נכונה וייבוש בשום פנים ואופן לא מייבש כביסה אלא בצל ישיאר לך אותן רכות לאורך זמן רב יותר.

למעלה