רציתי לכתוב דבר לקראת החג .....

• פותח הנושא maof
  • פורסם בתאריך

maof

New member
רציתי לכתוב דבר לקראת החג .....

אהבו את עצמכם פנקו את עצמכם והזכירו לעצמכם שאתם החשובים ןהאהובים בעולם כולו אנשים שאוהבים את עצמם סולחים לעצמם מרשים לעצמם להיות לפעמים גם לא בסדר אנשים שאוהבים את עצמם יכולים להעניק בקלות אהבה לאחרים אל תרחמו על עצמכם זכרו תמיד שיש אנשים עם צרות גדולות יותר משלכם אל תיכנסו לעימותים מיותרים האנרגיה הנפשית שתשקיעו בזה תיגרום לכם לנזק גדול יותר היו טובים לאחרים ללא שיקולי כדאיות מעשים טובים שנעשים ללא ציפיה ותמורה יוצרים אנרגיה חיובית אל תיתנו למריבה קטנה לפגוע בידידות גדולה חג שמח לכולם
מעוף

עלמה 3

New member
וואו .. וואו, איך אני אוהבת .......

לאהוב את עצמי, אני כל כל אוהבת אותי. מעוף - אתה ממש - ממה עוף
ותגיד לי עברת איזה ממממממשהוווווווו - למודעות עצמית ? או שזה מהחיים ? כל הכבוד! חג שמייחחחחחחחחחח עלמה

אחרי

שאהבנו את עצמנו, מצאנו את עצמנו, גלינו את האושר הפנימי , והפכנו אסרטיבים ומודעים. אני מאחלת לכולנו שנמצא גם אהבה לזולת. נשיקות וחג שמח לכולם

*יערית

New member
אפשר לגנוב משפט?../images/Emo23.gif ../images/Emo24.gif

אל תיכנסו לעימותים מיותרים האנרגיה הנפשית שתשקיעו בזה תיגרום לכם לנזק גדול יותר היו טובים לאחרים ללא שיקולי כדאיות מעשים טובים שנעשים ללא ציפיה ותמורה יוצרים אנרגיה חיובית אל תיתנו למריבה קטנה לפגוע בידידות גדולה נו טוב....זה יצא שלוש ורבע משפטים

עלמה 3

New member
יערית....

מה התגובה שלי נשמעת כמו מריבה??????????????. זה ממש לא ולא ולא ולא ולא ........ סליחה, אם פגעתי........ מעוף אתה לא הבנת אותי נכון........ חג שמייחחחחחחחחח עלמה.

*יערית

New member
חלילה וחסה וכרפס!

מה קורה לך עלמתינו?
זה משהו שאני מאוד מאוד רוצה להפנים ושאחרים יפנימו ...סטו!
ואיך אמא שלי אומרת..... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.....מה נראה לך?{במבטא זה נשמע הרבה יותר מצחיק} חג שמח

עלמה 3

New member
הבהלתיני............./images/Emo24.gif

ואינשאללללללללללללללללללללה , כל עם ישראל יפנים, בפנוכו בפנוכו.... אמן ואמן, כן יהי רצון. חג שמח , עלמה

maof

New member
עלמה.....אמן ואמן על כל ישראל.....

מה יערית הפחידה אותך??????? לא נכון ......מי שמכיר את יערית יודע....... יערית לא מסוגלת לפגוע בזבוב...... היא מזמינה אותי לחיסולים
מעוף

מעוף קוראת אותכם כבר זמן רב בחשאי..

הפעם התרגשתי כל כך שהייתי חייבת להגיב.... הדברים שלך הגיעו בדיוק בדקה של עצבות ולבד ... 2 הבנים הגדולים הלכו לאבא לחג כבר מיום רביעי ו - 2 הקטנים הלכו אחה"צ לאבא שלהם לביקור.... וחימם לי את הלב מה שכתבת והחיוך חזר לשפתי....

maof

New member
יו.............../images/Emo6.gif את כאן../images/Emo140.gif

טוב לראות לך חיוכים
ברוכה הבאה .... מעוף

למעלה