רציתי לשאול

רציתי לשאול

אני מקווה שאיני עוברת כאן על שום חוקים ואולי זה טפשי. אחד הדברים שהכי נהניתי מהם בטלנובלה בע"מ היו הבניית ההיחסים בין ניב (אורי) לשון (רון) ואני חושבת שיש לזה פונקצייה חשובה המראה באופן נוגה ואנושי את תהליך היציאה מהארון הכרוך בהרבה סבל והתלבטויות. השאלה שלי, האם אורי אומנותי הוא במציאות הומוסקסואל? אני יודעת שישנם חוקים לגבי הוצאה מהארון אם מישהו אינו מוצהר אבל אפשר לראות שהרבה מתפקידיו הינם מתקשרים פה ושם להומוסקסואליות ואין זו אינדיקציה בפני עצמה אך עובדה מעניינת בכל אופן. אשמח לתשובה ומקווה שאיני פוגעת בשאלה זו. אני מאוד מעריכה אותו כשחקן.

m i r u s h i

New member
זה לא העניין שלנו..../images/Emo108.gif

ואנחנו לא עוסקים בזה... ככה שתשובה לא תקבלי פה.. מצטערת..

Dark Force

New member
הממ..../images/Emo56.gif|פגרה|

השאלה הזו נשאלה הרבה בעבר, אבל אף פעם לא בכזה נימוס.. האמת שאני ספציפית לא יודע דבר על חייו הפרטיים של אורי, כרגע אין שום אימות לשמועות כאלו, אז אני אומר שלא.

לי זה כלל לא משנה,הכל מסקרנות

אני עצמי נוטה במידה ל-2 הצדדים
האם זה משנה לכם?

boopymylife

New member
לי זה ממש לא משנה גם...

יש לי ידידים הומואים ולסביות וגם סטרייטים, ואין לי שום בעייה עם זה.. (ההפך אני מתה על הומואים-סטייה קטנה שלי XDDDD) (אני עצמי סטרייטית) וגם אני מסוקרנת (ונדמה לי שרובנו פה) אבל שמעי, הבנאדם עם כל הכבוד בין 30 ומה שהוא עושה מעבר למסך לא עניינו.. >< הוא אף פעם לא הזכיר את זה שהוא הומו, ההפך הוא אמר שלא. אבל שמעי אי אפשר לדעת, וגם לא צריך לדעתי לחפור בעניין יותר מדי. אם הוא הומו בארון, הוא ייצא מתישהו מתי שהוא ירגיש בנוח(אם בכלל) ואם הוא לא.. אז לא.. חיים שלו .. החלטות שלו, והעדפות מיניות שלו.. >< (אני בעצמי מתחילה לחפור) !!!לא לדבר איתי על הומואים!!! אמרתי כבר שיש לי חולשה לזה נכון? XDD

boopymylife

New member
בדיוק מה שרציתי לכתוב... חח

(על הנימוס שהיא שאלה את זה.. ) ובקשר לאורי-את אמרת בעצמך שהוא לא ייצא מהארון.. (?) אם אני לא טועה(?) אז גם אם הוא הומו, איך נדע את זה אם הוא לא מוצהר? לי אישית אין מושג אם הוא הומו לא סטרייט, הכל השערות.. (ומירי,לא צריך להתעצבן, זה מובן לגמרי שזה מסקרן אנשים..)

מ...

האמת ש.. לי אין שמץ.. אולי תשאלי את אורי /= אני לא חושבת שזה ממש מעניינו בנוגע לחיו הפרטים, בכל מקרה.. ברוכה הבאה

Simply an Angel

New member
החיים שלנו זה לא החיים שלנו

אני לא חושבת שההעדפות המיניות שלו או של כל אחד הם נושא פתוח לדיון. אורי הוא אורי. לא משנה בגרוש מה ההעדפות שלו. זה לא משנה את ההערכה והאהבה שלי כלפיו. ועם כל הכבוד וההערכה לעובדה ששאלת את שאלתך בנימוס, אם את מעריכה אותו כשחקן, את גם לא אמורה להעריך את העובדה שהחיים שלו שייכים אך ורק לו? ואם הוא לא דיבר על זה עדיין. אין טעם לפתוח את הנושא.

למעלה