רציתי לשתף אתכם

רציתי לשתף אתכם

הערב בשעה 19.55 הבן הבכור שלי מתקשר ואומר לי,אמא אל תפספסי את חדשות ערוץ 2,אל תצפי ליותר מידי, אבל צילמו אותנו בטול כרם. זינקתי מהר, ערוץ 22 והחדשות, אחרי פתיחה משעממת על המלחמה בעירק...עוברים עם יונית לגדוד 890. אני יושבת בכורסה, בעלי על השטיח עם הגב אלי,אני עם דמעות בעיניים מחפשת את הבן שלי,כולם דומים והסיכוי אפסי,לא רואה כלום העינים מלאות,מחפשת ולא מוצאת,מתרגשת ומחזיקה את ההתרגשות בפנים,השפתיים רועדות ,אין עם מי לבכות,אין עם מי להתרגש,הוא לא מניד עפעף אני כואבת כועסת ובוכה........ ככה זה ילדים חורגים.

yaeli4

New member
יונה יקרה ועצובה../images/Emo7.gif

עצוב לי נורא לקרוא אותך. כל כך מבינה את מה שעובר עלייך. במקרה שלך באמת אין כל תמיכה בבית, ואין עם מי לבכות וזה חבל. אבל זה זמני ואת יודעת את זה. אין לי מה להגיד לך מעבר לבקשה כנה שתתחזקי. תתחזקי בילדים הנפלאים והאמיצים שלך, תתחזקי בחברות האוהבות שלך ותדעי כל הזמן שעתיד טוב יותר מחכה לך בפתח. אני יודעת שזה יקרה ואת יודעת גם. רק עוד קצת סבלנות והחיים יחייכו אלייך יותר. בינתיים, שתפי אותנו כל הזמן בתחושות ואנחנו נזרים לך אנרגיות חיוביות. תחשבי כל הזמן על חצי הכוס המלאה. יש לך שלושה ילדים לתפארת. ממש לתפארת. גאווה אמיתית. מחבקת אותך חזק חזק,

יעלוש

תודה על כל המילים שמחזקות ,ונכון אין אין כמו החברות הטובות ששומרות ומגנות. תודה על החיבוקים איתם אני הולכת לישון הלילה. שלך תמיד

yaeli4

New member
יונה יקרה ועצובה../images/Emo7.gif

עצוב לי נורא לקרוא אותך. כל כך מבינה את מה שעובר עלייך. במקרה שלך באמת אין כל תמיכה בבית, ואין עם מי לבכות וזה חבל. אבל זה זמני ואת יודעת את זה. אין לי מה להגיד לך מעבר לבקשה כנה שתתחזקי. תתחזקי בילדים הנפלאים והאמיצים שלך, תתחזקי בחברות האוהבות שלך ותדעי כל הזמן שעתיד טוב יותר מחכה לך בפתח. אני יודעת שזה יקרה ואת יודעת גם. רק עוד קצת סבלנות והחיים יחייכו אלייך יותר. בינתיים, שתפי אותנו כל הזמן בתחושות ואנחנו נזרים לך אנרגיות חיוביות. תחשבי כל הזמן על חצי הכוס המלאה. יש לך שלושה ילדים לתפארת. ממש לתפארת. גאווה אמיתית. מחבקת אותך חזק חזק,

ח ד

New member
רוצה להבין

זו תמונה מאוד קשה. דימיינתי אותה כשקראתי, למרות שאני כמעט ולא יודע עלייך כלום. את על הספה, הוא עם הגב, הדמעות, הבדידות הנוראה שבלא להיות מסוגלת לחלק רגש כל כך בסיסי עם מי שאמור להיות קרוב אלייך. אתם בשלבי סיום, את ובן זוגך? זה משהו שמישהו מכם עוד מקווה להציל? או שזה סופני וגלגלי הציפיה ממשיכים להסתובב מכוח האינרציה, והתבונה מנוהלת בידי הרגש, כדברי חתימתך? אם זה לא סופני, מה את הולכת לעשות? ואם זה כן - גם כן מה את הולכת לעשות? אני חושב, העיקר לא להמשיך לשבת שם, על הספה, עם הדמעות תקועות בעיניים ובגרון, ברגע הביחד הבודד הנוראי הזה. מקווה שלא פיספסתי אותך לגמרי, ואם כן, סילחי לי. זה בעיקר בא מאינטואיציה.

אין פיספוסים../images/Emo127.gif

הבנת נכון גם אם זה בא מהבטן. בעצם רציתי לשתף לא רק בחוויה הזוגית,רציתי להגיד שכשהילדים הם חורגים אין שותף לחוויה הרגשית ,גם כשהיחסים קצת יותר טובים מהיחסים אצלי בבית. במצב כזה כששני ההורים הם הורים ביולוגיים אז גם אם היחסים קשים יש רגעים שהם מעל הכל וההתרגשות פורצת באופן טבעי וחוויה היא משותפת ומספקת. חד יקר,היחסים שלנו במערכת הזוגית היא מאד קשה ואני מאד מקווה שהיא לקראת סיום. החתימה היא התקווה שלי,ואת היחסים אני כבר לא מנסה להציל,אני עכשיו בעיקר מנסה להציל את הנשמה שלי. תודה וליל מנוחה

ח ד

New member
יונה מתוקה ויקרה...

כל כך מעט זמן מכירות וכבר בא לי לחבק אותך חזק ולעודד אותך בכוס קפה מהביל ,חברי אמיתי. אז תדמייני שהכנתי לך כאמור כוס קפה כמו שאת אוהבת ...או קפוצ'ינו עם הרבה קצפת ...ואת שוכבת נינוחה בספה ,עוצמת עיניים ומקבלת עיסוי מפנק ומרפה בכפות הרגליים. ממש עצוב לי הערב... לקרא את הבדידות והניתוק... זה עצוב וכואב כל כך בפרק הראשון של החיים , כשהתא המשפחתי שהקמנו .. מתפרק , אני נזכרת בכוח שהניע אותי אז :האמונה החזקה והברורה שמגיע לי טוב יותר... קשה לי לשער כמה יכולה להיות כואבת האכזבה השניה... אבל כמו חברותייך , גם אני ממליצה בחום לתת לקול האוהב בתוכך עוד הזדמנות להביע בפנייך ובליבך כמה אותך הוא אוהב , כמה את מיוחדת ויקרה ...וכמה טוב אותו קול צופה עבורך ומתכנן בשבילך. תאמיני לקול הזה בראש, ועוד יבואו ימים טובים , יפים ואוהבים ... בדיוק כמו שמגיע לך. יונה לבנה יחידה ...ליבי איתך הערב ... מחזק ומחבק. תתחזקי למען עצמך ולמען ילדייך היקרים. שלך עין<דומעת >

ע י ן

New member
סליחה... ההודעה הקודמת היא ממני עין

משתמשים במחשב אחד ... ולא תמיד זוכרים להחליף את השם ... בכל אופן אני הצעתי לך עיסוי בכפות הרגליים ....

../images/Emo42.gifבוקר אור../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif

בלי קצפת בבקשה,אני במלחמה על הגיזרה כדי שלקראת הקיץ אפשר יהיה לעשות פרסינג בטבור................אולי תודה על העיסוי ,זכיתי לשני עיסויים מרגיעים כי נראה שיש לכם בעיית מחשב או בעיית זיהוי...
אבל מה שחשוב זאת הכוונה,ועל כך תודה מהלב. עוד נדע ימים טובים מאלה עוד נדע ימים יפים פי אלף..... (כמעט כתבתי מטרות להיום....המבין יבין...)שאריות מפורום אחר
יום נפלא לכולם.

yaeli4

New member
יונצ'ו אהובה, בוקר טוב

מקווה שיהיה היום יום טוב יותר. חד ועין, הולך להיות לי יום עמוס לעייפה בעבודה ומטלות שונות. אהיה פה מדי פעם. תשמרו לי על יונה לבנה, שלא תעוף לי ברוח. נשיקות לכולם,

יונתי

בקר טוב. באמת נורא עצוב לקרוא את ההודעה שלך. אבל יש לי כן משהו אולי קצת חיובי - את אומרת שכאשר הילדים חורגים אין שותף, גם כאשר הקשר לא מקרטע. זה לא תמיד נכון, ואני חושבת שזה מאד מעודד לדעת. אצלנו, אם היה מצב כמו שאת מתארת, ללא ספק היינו יושבים שנינו וגם הילדים כולם היו רצים לראות את אח שלהם בטלויזיה. יש קשר חזק בין בעלי לבין הילדים מנישואי הקודמים, וגם אם הקשר לא נקי מקשיים וספקות, הוא קיים. ובאותה הזדמנות בתשובה לעין, בין הילדים שלי והילדים שלנו יש אהבה גדולה. הם מרגישים אחים בלי שום "חצי". דווקא בין הילדים הגדולים שלי לבין האח שלהם מצד אבא אין כזו קרבה, וזה בחלקו בגלל שהם לא גרים איתו ולא רואים אותו הרבה. אני לא יודעת איך יהיה להם עם האח/אחות החדשים שבדרך מנישואיו הנוכחיים של האבא... הילדים הקטנים שלי לא מבינים, לדעתי, שהייתי נשואה פעם קודם, אבל הם כן יודעים שלאחים הגדולים שלהם יש אבא אחר ושם משפחה אחר. מענין מה הם חושבים על זה... גם לי יש יום עבודה עמוס (לא ממש יוצא דופן), אז אכנס פה ושם - אבל אולי יותר בערב. יונה מתוקה, תהיי חזקה. כמו שיעל אמרה, זה בדרך לסיום. קחי חיבוקים גם ממני, לחזק אותך לכל היום! יום נפלא.

בוקר אור קרן ../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif

תודה על החום שאת מפזרת סביבך
אני שמחה בשבילך מתוקה שהקשר של ילדייך עם בעלך הוא קשר טוב וחזק ,אני מקווה שכשכתבת לי את המילים הרגשת גאוה על שהצלחת לבנות מערכת כזאת. קרן,לאט לאט בעבודה היא לא תברח . מחבקת ומתגעגעת יונה

*יערית

New member
יונה לבנה...../images/Emo141.gif

בטח לא אוכל לייעץ לך מהמקום בו אני עומדת..אבל רוצה לומר לך אישה שההרגשה הזו היתה לי בנשואיי הראשונים...גם כשיש ילדים משותפים ההתרגשות שלי לא ממש הזיזה לו..הדמעות שלי הספיגו כריות על כריות..הוא פשוט אדם כזה..לא מתרגש מכאבם של הסובבים אותו..אומנם הוא לא אפטי אך לומר לך שעטף אותי במילות עידוד וניגב לי את הדמעות...נדיר! זה באמת קשור לאופיים של אנשים..מתארת לעצמי כמה יהייה קשה לי לקבל התנכרות של בן זוג מילדיי...אולי עוד אמנע את הזוגיות מלחתחילה אבל באם הדברים יצאו ויתגלו מאוחר יותר....לא מתכוונת להשאר במקום שנפשי כואבת מידיי..אני פשוט משננת לי מן מנטרה כזו "לא נועדתי לסבול בחיים"..ואומנם הצעדים שלי מהירים ופזיזים... אך זה בהחלט השתלם לי. כל מה שאני יכולה לעשות זה לעודד אותך שחיים רק פעם אחת...לשבת ולבכות על טיפשותם וחוסר רגישותם של אחרים לא יועיל לך...תתחממי מהחברים..מאהבת ילדייך..שוב תחזרי למקום שבו היית בנשואייך הראשונים...ותגידי לעצמך היית שם...לשם אני לא חוזרת יותר.... לשם הכוונה לתיסכול שהיה בפרק הראשון שלנו. ואני בכל אופן ממליצה ללכת לייעוץ זוגי..בכל שלב ושלב..לבדוק מה מתפספס לכם שם. {יכול להיות שאני נאיבית מידיי?}

יערית

את לא נאיבית בכלל את מאוד נבונה ורגישה גם יחד אין יום שאני לא מדברת על יעוץ,לצערי זה נופל על אוזנים אטומות.... את צודקת וגם אני משננת,לא מוכנה לסגור את החיים בעצב ,רק באהבה. ולכן כמעט כמעט יוצאת לדרך חדשה. יערית תודה לך מה

yaeli4

New member
יערית יקרה, ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

ואל תברחי לנו כשאנו בונים את הפורום הזה לבנה אחר לבנה. המילים שלך חכמות ורגישות ועצובות. מקווה שיותר קל לך היום. ספרי קצת על עצמך יותר, אם את יכולה. נשמח לייעץ ולתמוך גם בך. ואגב, גם אני מאמינה בייעוץ זוגי, זה יכול לעשות פלאים, אם עוד יש אהבה. אם לא, זה אבוד מראש. מעבר לזה, יש בני זוג שמתנגדים לכך בכל ליבם ואין שום דבר שיזיז אותם מזה. צריך תקווה,

yaeli4

New member
אוי, יערית סליחה, לא ראיתי שכתבת

כבר למטה על תולדותייך. אני הולכת לקרוא בשקיקה...

*יערית

New member
אני אברח?../images/Emo6.gif

השתגעת...תצטרכי לגרד אותי מכאן
.. זה מרגיש נעים..אז למה לי? רוצה להיתרם לבנייה...ולכל מה שתיזדקקו לשם הבנייה.

למעלה