רציתי רק לפתוח ולומר כושילירבי

עין הנץ1

New member
רציתי רק לפתוח ולומר כושילירבי

כאילו אמרו לנו "קדמת הטכנולוגיה", ריפדו אותנו ב"סטייט אוף דה ארט" ומרחו אותנו ב"פלטפורמה חכמה ומימשק ידידותי למשתמש". ומה קורה בסוף, כשכל מה שמנסים זה להביא קו תחתון בין "עין" ל"הנץ"? כותבים לי בהודעת HTML מגעולה שאפשר לכתוב רק מספרים ואותיות. כאילו, מה ביקשתי? שלושה רומנים שילחצו לי קונטרול, אלט ושיפט? את כל הלהיטים של אופירה ורווית יוספי? את קפת מדיום רייר (הרבה רייר)? כולה קו תחתון. היו חייבים להזכיר לי את המבוכה מביקורי האחרון בחוף נודיסטים? אז יישרתי קו עם המגלומניה והלכתי על עין הנץ1. אה, כן. קפתדיר, בהצלחה.

הואיל וכבר יש פה

אני רציתי לדעת מה לכל הרוחות אתה עושה מחוץ למיטה בשעה כזו?

עין הנץ1

New member
הגעתי למסקנה

שהקטע הזה של שינה, החלפת כוחות, חידוש המרץ וכל החרטבונה הוא ממש אוברייטד. ובמאמר מוסגר (עקב הברחת להקה של גמדים בורמזים שיודעים לרקוד קזצ'ו ולשיר "ים של דמעות" במקביל): אחות נחמה, זה בסדר אם אני אקרא לך "אחותי"?

קפת

New member
בשם האחות

לדעתי זה בסדר שתקרא לה אחותי, אבל אל תתפלא אם היא בתמורה תקרע לך את התחת, ואני לא מתכוונת לביטוי הצהל"י, אלא דה פאק(טו) ודה יורה-רו-תחת. איך אתה עושה את כל הכחולים הנחמדים האלה בגוף הסרט?

עין הנץ1

New member
בגוף אני מבינה

קפתדיר, כשכותבים ת'הודעה יש אפשרות למטה להוסיף "קישורים בתוכן ההודעה"

בחבח

New member
זה הופך אותך לאדם אחר לחלוטין

הפכת מגיבור ספריו של ג'יימס פנימור קופר והכוכב של מ.א.ש לשם שמתאים לטייסת מזל"טים. זה מקדם אותך היישר למאה העשרים ואחד.

קפת

New member
כשאני חושבת על זה, וזה מצליח

(החשיבה יענו) אז לשמוע אותך כותב כושי-לי-רבי, זה מעורר תהיות. האם אתה אתיופי? כי במקרה כזה, יש לך קייס.

למעלה