רק טוב וטוב!!!!

חוכם

New member
רק טוב וטוב!!!!

שלום לכולם! עושה רושם שהיום יותר בהיר אצל כולנו. כל הפורום נקרא יותר בטוב ונעים ויופי שכך. מקריאת התגובות/ההודעות, התחושה היא שהכל מודים לך גיל. למרות ששמך מעורר אצלי זכורות מאוד לא נעימים הצלחתי להתגבר על התחושות האלה כדי להכנס לפורום ולהרגיש טוב. רציתי להוסיף ולעודד את כל האנשים שאיתנו שנמצאים כרגע בשלבים לא כל טובים ולהגיד לכם שהתקווה ובמיוחד הרצון הם שקובעים. אם תרצו להרגיש טוב באמת ולא להתחבר לתחושות לא נעימות-זה באמת מה שיבוא לכם!!! חשבו על כך. גיל, אשמח לקבל תגובתך. תודה.

גיל.

New member
קודם כל

אני שמח שנכנסת לפורום! ברוך הבא! הגישה שלך בהחלט מועילה! מאוד! כיף לדעת שאתה מצליח להביא את עצמך להרגשה טובה, אך למרבה הצער (תרתי משמע...) ישנם אלו שזה בא להם יותר בקושי. לא אכנס לסיבות, כי יכולות להיות הרבה סיבות. משפחה, חברים, סיבות ביולוגיות ועוד... אני מסכים בהחלט שהגישה שלך היא הגישה הנכונה! הבעיה היא להגיע אליה. אני מקווה שבעזרת הפורום (והפורום כולל גם אותך, אתה יכול להועיל כאן מאוד כמי שעבר תקופה קשה והצליח לצאת ממנה), נוכל לעזור לאנשים רבים ככל האפשר להגיע להכרה ולאפשרות לחוש טוב יותר. לצאת מההרגשה הרעה ולצאת לחיים טובים יותר! תודה :) גיל.

התקווה והרצון חשובים אך לא מספיקים

תכונות אלה נמצאות אצל רבים שלא טוב להם וניכר שהמשותף לכולם הוא חוסר ביצוע של מה שהוחלט או עשייה כלל

למעלה