רק להיום:

עליזה 63

New member
רק להיום:

כנות ורוחניות "הזכות לאלוהים כפי שאני מבין אותו, היא מוחלטת וללא סייגים. בגלל שיש לנו זכות זו, הכרחי שנהיה כנים ביחס לאמונתנו אם אנו רוצים לגדול רוחנית." טקסט בסיסי, עמוד 25 בפגישות, על כוס קפה, בשיחות עם החונך, אנו שומעים איך החברים שלנו באנ-איי מדברים על הכוח העליון שלהם. יהיה קל "ללכת עם הזרם" ולאמץ את הדעות של מישהו אחר. אך בדיוק כשם שאף אחד לא יכול להחלים בשבילנו, כך הרוחניות של מישהו אחר לא יכולה לבוא במקום הרוחניות שלנו. אנו חייבים להשתדל להגיע להבנת אלוהים כזו שבאמת תעזור לנו. רבים מאתנו מתחילים את החיפוש הזה בתפילה ומדיטציה, וממשיכים עם הניסיונות שלנו בהחלמה. האם היו מקרים שבהם ניתן לנו כוח שהיה גדול מכוחנו על מנת להתמודד עם אתגרי החיים? כאשר ביקשנו הכוונה, בשקט, בעת משבר - האם מצאנו את מבוקשנו? מהו הכוח שלדעתנו הדריך אותנו וחיזק אותנו? בעזרת תשובות על שאלות אלה נבין את הכוח העליון די הצורך, על מנת להרגיש בטוחים בו. נוכל לסמוך עליו ולבקש ממנו להשגיח על חיינו ועל רצוננו. הבנת אלוהים שהיא שאולה מאחרים, אולי תעזור לנו בטווח קצר. אבל בטווח ארוך, עלינו להגיע להבנה משלנו ביחס לכוח העליון, כי הוא ישא אותנו בהחלמה. רק להיום: אחפש כוח גדול ממני שיוכל לעזור לי לגדול מבחינה רוחנית. היום אבחן בכנות את האמונה שלי ואגיע להבנה משלי באשר לאלוהים.

למעלה