רק להיום:

עליזה 63

New member
רק להיום:

שותפות ההחלמה "כל עוד אני לא נלחץ ואני מתחייב בפני הכוח העליון שלי לעשות כמיטב יכולתי, אני יודע שהוא ידאג לי היום." *עמוד 120 ,Basic Text רבים מאתנו מרגישים שהמחויבות הבסיסית שלנו בהחלמה היא כלפי הכוח העליון שלנו. ביודענו שאין לנו כוח כדי להישאר נקיים ולמצוא החלמה בעצמנו, אנו נכנסים לשותפות עם כוח גדול מאתנו. אנו מתחייבים לחיות בהשגחת הכוח העליון, ובתמורה, הכוח העליון שלנו מדריך אותנו. שותפות זו חיונית כדי להישאר נקיים. לעתים קרובות לעבור את הימים הראשונים של ההחלמה נראה כמו הדבר הקשה ביותר שעשינו בחיים. אבל הכוח של המחויבות שלנו להחלמה והכוח של השגחת אלוהים, מספיקים כדי לשאת אותנו הלאה, רק להיום. החלק שלנו בשותפות זו הוא לעשות כמיטב יכולתנו בכל יום, להיות נוכחים בחיים ולעשות את המוטל עלינו, כשאנו מיישמים את עקרונות ההחלמה כמיטב יכולתנו. אנו מבטיחים לעשות כמיטב יכולתנו - לא לזייף, לא להעמיד פנים שאנו על-אנושיים, אנו פשוט עושים את עבודת הרגליים של ההחלמה. כשאנו ממלאים את חלקינו בשותפות ההחלמה שלנו, אנו חווים את ההשגחה שהכוח העליון שלנו מעניק לנו. רק להיום: אכבד את המחויבות שלי לשותפות עם הכוח העליון שלי.

עליזה 63

New member
אהלן אנשים

אתמול בבוקר יצרתי קשר עם הבת של בוחרת בחיים ומצבה לא טוב. היא צריכה לעבור כימו והקרנות. אז בואו נרים תפילה לרפואה שלמה אמן.

שטול1

New member
רפואה שלמה ../images/Emo24.gif

גם אני נושא תפילה לאלוהים שאוהב אותי שיביא לבוחרת שלנו רפואה שלמה במהרה בימינו שתחזור מהר לשתף אותנו בכוחה תקוותה ונסיונה אוהבים שטול

עליזה 63 ולכל חברי הפורום

אני אמא של בוחרת בחיים ורוצה לעדכן אותכם לגבי מצב בריאותה. כנראה שהיתה אי הבנה בין עליזה 63 לביתה של בוחרת. היא לא צריכה לעבור הקרנות ואו כימו היא עוברת טיפול בהזרקות לפורר גוש שומני . הכאבים עדיין ישנם והטיפול עוד לא הסתיים. היא מוסרת לכולכם את אהבתה ותודה על ההתעניינות. הכל יהיה בסדר בעזרת השם ובקרוב היא תחזור ותמשיך לכתוב כהרגלה בפורום. שבת שלום לכולם.

שטול1

New member
תודה מנדרינה אחת ../images/Emo24.gif

אנחנו נמתין בסבלנות עד שתחזור במהרה בריאה ושלמה וחשוב שתדע שאוהבים אותה גם כשקשה

למעלה