רק לי מוזר שהעולם כמנהגו נוהג ויש ילדה בת תשע שעדיין נעדרת?????

משתפרת1

Well-known member
מאד מאד מאד מקומם.
לקח יומיים מרגע שהתפרסמה הידיעה היבשה על ההעלמות של הילדה ועד שהתחילו להופיע כתבות בתקשורת. במדיה החברתית דווקא רצו פוסטים ששאלו למה אין פרסומים, ואולי בגלל זה כן הופיעו כמה כתבות. ואז אחרי יומיים- דממה. שקט. ילדה קטנה נעלמה כלא היתה ואין קצה חוט. אולי לב התקשורת נאטם כשמתמודדים עם מספר אדיר של נעדרים כבר כמה חודשים. אני מאד משתדלת לא לייחס גזענות לדממה התקשורתית.
להזכירכם- לפני כשנתיים נעלם בהר מירון שמול צפת הנער משה קליינרמן. משהו משונה קורה בעיר הקדושה הזו.

Harrington

Well-known member
מנהל
להזכירכם- לפני כשנתיים נעלם בהר מירון שמול צפת הנער משה קליינרמן. משהו משונה קורה בעיר הקדושה הזו.
לא חולק על דברייך ומקווה כמובן שכל הנעדרים (מאות מקום המדינה) יימצאו בקרוב ובשלום. אבל צריך לזכור גם באיזה אזור מדובר, לפחות לגבי קליינרמן (שנעדר מאזור מירון ולא מהעיר צפת). האזור הוא כזה בו לכתחילה אנשים מגיעים אליו להתבודד. הם מגיעים לבד, ולכתחילה כאשר מדובר על מתבודדים, יתכן (ואני לא קובע מסמרות), שהם מגיעים עם בעיות כאלה או אחרות שגורמות להם לבצע מעשים כאלה או אחרים. בנוסף לכך, מדובר באזור מלא מקומות בהם ניתן ליפול ו'להיעלם' בקלות. מערות, גם בתת-קרקע וכיו"ב. אין לי כמובן מושג אם זה הגורם להיעלמויות מהאזור, אבל כן חשוב לזכור את הזווית הזאת ולשקלל גם אותה בין שאר האפשרויות.

למעלה