רק רציתי להגיד לכם ש...

Klinger

New member
רק רציתי להגיד לכם ש...

כצנלסון שולטים !!! הולכת להיות לנו השכבה הכי פצצה בעיר ואפילו בארץ !!! שלכם Klinger

badboy3919

New member
יאללה סתום...

מה עשית מכצנלסון אמרו לי שזאת החטיבה הכי חר* שיש....

איזה כדור לקחת?!

לנו ביובל הולכת להיות השכבה הכי טובה בעולם!!! אתם סתם תקועים באמצע.....

נכון!! חזן צודק כצה אימפריה

אמממ....יהיו לנו אנשים מממממממש מגניבים מהמגמת תיאטרון- כמו שחר- ביג וכל מיני מלאאאאאא אחלה שיכבה!! וגם חזן...... אבל חזן ובריאן אפקטים זה יחד..... חחחחחח מה נעשה בטיולים מי ישעשע אותנו..... חחחח אממממממ..... עדיף לא להיות ביובל כי שם כל הפגים מהכיתה שלנו וזה חרא!!!!!!!

badboy3919

New member
צרפתי, אל תתלהב יותר מדי...

תודה שלא הכי כיף להמשיך כל הזמן עם אותם אנשים במיוחד לא עם השכבה המגניבה שלנו..
עדיף להכיר הרבה אנשים חדשים ... אגב אורציפורצי תודה על המחמאות...

badboy3919

New member
ובקשר לתיכון שאני יהיה בו ...

בוא נשחק משחק קטן, אני יתן לך רמז ואתה תגלה טוב? טוב... רמז ראשון: יצחק נו גילית??? אגב לא שכחת את ברבונה שלנו.???

אל תצחק אבל....

אין לי מושג עדיין לאיזה תיכון אתה הולך יצחק לא אומר לי כלום דבר אליי ברור איזה תיכון ובאמת שכחתי מהברבונה שלנו איך היא? או שזה בכלל הוא? עושה לך בעיות?

א-ו-פ-ס

היום בארוחת ערב הבנתי פתאום שיצחק זה השם הפרטי של רבין ולא של הרצוג תאמינו לי שהכי טוב זה להכיר מלא אנשים ולהכיר מלא אנשים חדשים בדיוק כמו שיהיה לי ביובל תעשו לכם חיים (עם אפי........)

zohar22

New member
ברי צודק!!!!!!!!!11

ברי רבין הכי טוב אני ואתה, (אפי)F, נעמה קיצור לנו יהי מלא חברים חדשים וחברה גם של היובל וגם של רבין ולהם יהיה רק חברה של היובל כי הם מכירים שם כבר את הרוב הרי.......

א-פ-י

אתם הולכים לאותו תיכון עם אפי מגיע לכם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! זהו תמה תקופת אפי בחיי.....

זה הכל מקנאה

השכבה בתיכון היא בערך 260-270 ילד ושאתה מכיר איזה 80 מהם זה הכי טוב ככה אתה גם בא שאתה מכיר מלא אנשים וגם יש לך מלא אנשים להכיר ועוד שמלא אנשים מאאאגניבים (בשפת אורציפורצי) יהיו איתנו אז אם אתה לא הולך ליובל אתה יכול רק לקנא

badboy3919

New member
אם כבר פתחנו שיחה כיתית (ט3 בעבר

הלא רחוק).... אגב זוהר... כן זה ברי האחד והיחיד אני כבר פה בפורום שנים אם לא עשורים... ואגב צרפתי לא יודע מה איתך אבל אני מעדיף להכיר הרבה אנשים חדשים.. ודבר שלישי: אפי???????????????????????? לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! עוד 3 שנים....

אופס אני שאלתי אם זה בורי

כי חשבתי שהיא היתכוונה לבורי אבל אופס רגע בילבילתם אותי כבר ערן איזה תיכון אתה?! בריאן איזה תיכון אתה? איזה תיכון אפי!? זהר איזה תכון את? ניקו איזה תיכון? חזן בכצה אני יודעת! ומי עוד שכחתי זהו!

למעלה