רשימת הטעוית של אלישע לוי !

רשימת הטעוית של אלישע לוי !

1 לשלוח את עומרי אפק . שחקן עם רגל מסימת שחקן עם יכולת בישול גבוהה 2. אלישע צריך להלחם על קטן סמל אחד לפחות שישאר מה עוד שמאוד היה קשה לאוהדי חיפה לראות את קטן בשנואה מכבי. 3. להביא את קורנפיק מסכנין א. אם כבר לוותר על שי מימון למה בקורנפיק א``א להביא בלם זר טוב יותר. 4. להביא את קולמה בסכום כ``כ גדול לקולמה יש ס``כ גול אחד מה עוד שהוא סוג של כיאל אז בישביל מה למה לא לחשוב בכיון של אוחיון התקפי הרבה יותר. עוד תעות לסיום להביא את יבואה מה שיכריח לשחק 442 לא חסר סוג חלוצים שונים!

הלוווו/tapuzforum/images/emo46.gif

תעשה לך שרשור פרטי כל יום ותכתוב שם מה בא לך..שיגעת אותנו!!

יבואה יבוא . וקשר אחורי טוב צריך

להבקיע עיין ערך בואטנג אלברמן אוחיון סולי צמח ועוד הרשימה ארוכה.

כמה שערים הבקיע בואטנג?

אלברמן זה לא ראיה כי בואטנג עשה תעבודה מאחור כך שגל יכל לעלות יותר

בואטנג בערך 5גבי אלברמן לא דיברתי

דוקא על שער שדה מה עם משחק ראש דקל קינן דוגמא הביא 2 גולים עם הראש בקרן ועוד 2 שאני זוכר שנהדפו אחד ע``י שטראובר ואחד ע``י אוהד כהן

מה קשור דקל קינן עכשיו?

בואטנג לא הבקיע 5 אולי 3 ישך מזל שאנלא זוכר.אבל בוא נגיד ו5 אל תשכח מי איתו בקישור לעומת קולמה כך שזה שאמרת שקולמה הבקיע אחד זה לא הופך אותו לקשר אחורי פחות טוב

אוקיי בוא אני יסביר מה הקשר?

דקל קינן בלם וכך שלא קשור איזה תפקיד אתה אם ישך יכולת הבקעה אתה תבקיע . ולמה אני כ``כ צועק על העינן של הגולים כי חיפה בעונה האחרונה חסר לה שערים מאוד

באנה אחי

בלם כמעט תמיד יבקיע ורק בנגיחות זה חלק מתפקיד של בלם.אז בא תסביר לי מה הקשר קינן ויכולת הבקעה?שוב כשאתה מחתים קשר אחורי אתה לא מסתכל על כמה שערים הבקיע

כשמחתימם קשר אחורי חושבים על גולים.

למה גל אלברמן קיבל שחקן העונה בגלל שהוא היה הקשר הכי טוב ? מבחינת הגנה הוא לא יותר טוב מקולמה אולי פחות ממנו אלא מה? פשוט יש לו 8 שערים אז הוא שחקן העונה !גבי דקל אני יסביר שוב כשאתה מסתכל על שחקן אתה מסתכל מה הוא מועיל מבחינת התקפה והגנה כאחד ולא משנה איזה תפקיד הוא מגלם הנה שלשום פפה בלם הביא צמד

למעלה