רשימת סוכנויות דוגמנות וניצבים

ran refael

New member
רשימת סוכנויות דוגמנות וניצבים

מה דעתכם לפתוח שרשור כאן בפורום, הכולל את כל סוכנויות הדוגמנות והניצבים אותם אתם מכירים כולל קישור לאתר הבית שלהם (במידה ויש). אם יש למשהו המלצות או ביקורות מנסיון אישי על סוכנות כזו או אחרת.. מוזמן לצרף להודעה

איילה אל תאשימי אותי../images/Emo4.gif../images/Emo46.gif

את קראת מה שכתבתי-ולא רשמתי לפי דעתי,אלה לפי מה שרצית שאני ארשום
ובנו או גלעד אי אשמח אם תמחקו את ההודעה הזאת.

topagency2

New member
אי אפשר למחוק רק תגובה

הממשק של הפורום שלנו בתפוז קצת בעייתי לכן אי אפשר למחוק תגובה אחת בלי למחוק את כל ההודעה כולל כל התגובות.

פששש אחלה רעיון:):)../images/Emo127.gif

רן אני
לך... נכנסת לפורום בכל הכוח:):) אני אישית לא יכול להמליץ כי לא יצא לי לבקר באף סוכנות:):) חוץ מבמיילים ובדרך כלל הם לא חוזרים:(:( יאללה חברה תשרשרו:):)

אייללוש

New member
יש לי בוא נעשה שרשור של

תמונות של כל אחד...אני מכירה שמעתי עליהם וכל מיני על סוכנויות וזה... זה לא בעיה גם לחפש.... אבל קודם כדי לקבל תגובות על התמונה ששלחת,אני חושבת

topagency2

New member
רשימת סוכנויות דוגמנות

בעקבות הצעתו של רן אני מפרסם רשימה של סוכנויות דוגמנות וניצבות מכיוון שבפורום זה אסור לפרסם סוכנות זו או אחרת אני לא מצרף קישורים אלא רק את שמות הסוכנויות השונות יש לכם סוכנות שלא ציינתי תוסיפו אותה לרשימה. מקווה שתוכלו להעזר ברשימה. סוכנות "לוק" נוסדה ב- 1988, בבעלות ידיעות אחרונות ומוטי רייף. סוכנות "עלית מודלס" מייסדים: אורן פלוטקין ושי אביטל. סוכנות "יולי" נוסדה ב-1993 מנוהלת ע"י אריק בן זינו סוכנות "אימג'" נוסדה ב-1983 ע"י בטי רוקאווי סוכנות "רוברטו", נוסדה ע"י רוברט בן שושן סוכנות "DNA", נוסדה ב-2000 על ידי רפי עגיב. סוכנות "טאצ'", שייכת לסוכנות פורד מודל העולמית סוכנות "HHMODELS" נוסדה ב 2003 ע"י חן מסיקה סוכנות "מילאן מודלס", נוסדה ב 2004 סוכנות "פרופשיונאל", נוסדה ב-1998. סוכנות "אגו מודלס", נוסדה ב 2005 סוכנות ליהוק "TAKE2" פועלת כ 12 שנה בתחום הליהוק.

topagency2

New member
לכל אלו שמבקשים קישורים

בפורום שלנו אין קישורים לאתרים אחרים מבחינתנו זה נחשב פרסום ואנחנו לא תומכים בזה לכן לא צירפתי קישורים לאתר של כל סוכנות. מחפשים את האתר של הסוכנות? יש לכם את שם הסוכנות כנסו למנוע חיפוש דוגמת גוגל נענע וואלה וחפשו. הפורום אינו לוח פרסומי ומטרת רשימת הסוכנויות הייתה לתת מידע לגולשי הפורום. רוצים קישור לאתר של סוכנות ולא מוצאים שלחו הודעה במסר מיידי ואשמח לעזור.

egomodels

New member
תיקון קטן

אין לפורד סוכנות-בת בארץ. אני חבר של רוני מטאץ ולא מחפש מלחמות אבל זה לא נכון. יום טוב לכולם...

topagency2

New member
יכול להיות שאתה צודק

אני לא בטוח בעניין הזה אני רק יודע שאמרו לי בזמנו שיש קשר בין פורד מודלס לטאצ' אבל שוב אני לא בטוח בעניין. שווה לברר עם רוני מנהל הסוכנות

למעלה