רשמו איפה הייתם בחג ומה אכלתם?

S r 35

New member
אנחנו במגדל העמק ../images/Emo140.gif

היינו בקריות, אצל ההורים של בעלי - אכלנו מכל טוב והרבה יותר מדי - אני מפוצצת!!! דיאטה דחוף אחרי החג! מחר בבוקר, הבן שלי הולך עם אבא וסבא שלו לבית הכנסת, לשמוע תקיעת שופר. אחה"צ נפגשים עם דפנה והשבט שלה
שנה טובה לכולם

LANIT1

New member
אנחנו גם במגדל העמק ../images/Emo82.gif

חג שמח לכולם אנחנו היינו בערב חג אצל ההורים שלי ולמחרת כולם היו אצלי כולל החתן והכלה.. היה שמח מעניין ועמוס באוכל......... בכל מקרה בישלתי דברים מיוחדים וטעימים.. רוטסביף עגל עלי פילו ממולא בכבד שועית ירוקה בסויה ושומשום וסלטים בהתאם.. היה טעים מי שרוצה מתכון למשהו שרק יבקש... בכל מקרה בתאבון המשך חג שמח ומהנה לכולם......................

הייתי אצל הדודים בתמרת

היה אוכל טעים מאוד, לא זוכרת מה אבל היה טעים..
נהנתי בקיצור. שנה טובה ומתוקה

אני אכלתי במושב אחוזם ליד קרית גת

(עכשיו חזרתי) היה אוכל טעים הרבה דגים היה גם קוסקוס ועוד לא זוכר...

dafgol

New member
בערב חג היינו בטבעון

ובחג עצמו פה ב
- מינגלנו מנגל כהילכתו
חמותי היתה אצלינו ובישלה לי קצת.....ככה שלימים הקרובים אנחנו מסודרים קולינרית

frige

New member
בערב חג ראשון

היו אצלנו ההורים שלי, של אלי, אח שלי וחברה שלו ואח של אלי עם אישתו ו-2 ילדיו. היה ממש טעים ונחמד. הכתף כבש יצא מדהים. הכנתי גם מרק עוף צח עם איטריות ומהעוף והבשר של המרק עשיתי אותו אח"כ בסיר עם רוטב בטעם סיני, יצא מדהים. הכנתי המון סלטים מדהימים. כולם נהנו. ביום שבת שוב הגיעו ההורים שלי ואח שלי עם חברה שלו בשביל להמשיך לאכול את מה שנשאר. בערב היינו אצל חמותי עם אח שלי אלי, אישתו והילדים היה נחמד. אתמול היינו בבית כנסת בבוקר ושמענו את תקיעות השופר, היה ממש נחמד והילדים מאוד נהנו (בכללי כל שבת אנחנו בבית כנסת, הילדים כבר רגילים). ובצהריים אכלנו על האש אצל ההורים שלי. היה חג מאוד משביע וכיף. שתהיה שנה טובה לכולם. צילמתי את האוכל והיה ממש טעים.

frige

New member
מחפשת משהו שיתאים להגדרה שלה

אה, הנה - ה' ישמור. או במילה אחת: קטטסטרופה.

שרית - נו, עכשיו סיקרנת אותי

אז איך ה' ישמור - התנהגה? אנחנו מחכים לרכילות פיקנטית, אל תאכזבי

frige

New member
אז זהו,

אחרי שלפני כחודש וחצי הגענו לבית של חמתי והיא הראתה לי תמונות ששכנה שלה הדפיסה מהפורום שלנו, יש דברים שלא ייכתבו מעל גלי האתר. את כל הפרטים העסיסיים אשמח לשתף בטלפון או כמובן במפגש במהירה. שרית

למעלה