רשת איוורור בשירותים

Borisyo

Member
יש לי בשירותים רשת איוורור שדרכה נכנס רוח מבחוץ וגם שומעים יונות:

20201212_175158.jpg

חשבתי לגזור דף של נייר או קרטון בצורה של ריבוע ולהדביק בצדדים עם טייפ אבל זה לא יעבוד כי הצבע על רשת מתקלפת וגם צבע על הקיר מסביב. לדעתי יש מאוורר בפנים או משהו אבל הוא שבור ויש הרבה אבק ולכלוך בפנים.

לא הייתי רוצה להתעסק עם זה כי נראה מורכב.
חשבתי יש פתרון פשוט יותר לסגור / לסתום מעבר.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
יש לי בשירותים רשת איוורור שדרכה נכנס רוח מבחוץ וגם שומעים יונות:

חשבתי לגזור דף של נייר או קרטון בצורה של ריבוע ולהדביק בצדדים עם טייפ אבל זה לא יעבוד כי הצבע על רשת מתקלפת וגם צבע על הקיר מסביב. לדעתי יש מאוורר בפנים או משהו אבל הוא שבור ויש הרבה אבק ולכלוך בפנים.

לא הייתי רוצה להתעסק עם זה כי נראה מורכב.
חשבתי יש פתרון פשוט יותר לסגור / לסתום מעבר.
אני הייתי פועל כדלהלן:
  • מתקן/מחליף את הוונטה.
  • חוסם את הצד השני (יש תריסים חיצוניים יעודיים לצורך זה).
  • תופס את היונים אחת אחת וחונק (מומלץ בכל מקרה גם אם לא תבצע את שלב א' ושלב ב').

רוני1955

Active member
אני הייתי מנסה לתקן את זה, או להרכיב ונטה חדשה. לאטום את זה זו בעיה של ריחות בבית.

חן 1111

Active member
אם תסתום, לא יהיה לך אוורור. הייתי מחפש את הצד השני של זה, בקיר החיצוני, ומכסה אותו עם רשת, אז לא ייכנסו יונים ולא יהיה לכלוך. מעבר לזה כדאי להתקין ונטה חדשה. לא סיפור יקר במיוחד.

Borisyo

Member
@רוני1955 או @חן 1111 או @שיח סלימאן שלום, אני חשבתי להשיג מסילות אלומיניום/פלסטיק ולהדביק אותם מסביב רשת באמצעות טייפ חזק דו-צדדי ואז לשים ריבוע מפלסטיק בגודל של רשת שיהיה אפשר להזיז אותו. שמאלה - לפתוח, ימינה לסגור.

או במקום מסילות ופלסטיק, להדביק תריס פלסטיק ולפתוח/לסגור לפי צורך.

קבצים מצורפים

• bathroom-vent-rails.jpg
    bathroom-vent-rails.jpg
    KB 176.5 · צפיות: 2
  • white.jpg
    white.jpg
    KB 70.5 · צפיות: 2
  • גריל-כיסוי-לבן.jpg
    גריל-כיסוי-לבן.jpg
    KB 18.1 · צפיות: 2

חן 1111

Active member
זה אפשרי כמובן, אבל למה שתרצה בכלל לסגור את האוורור של השירותים?

Borisyo

Member
זה אפשרי כמובן, אבל למה שתרצה בכלל לסגור את האוורור של השירותים?
כי הרבה זמן יונות עושים רעש בחוץ. בחורף אוויר קר נכנס ומתפזר בדירה. בקיץ עושים על האש במסדרון למטה ונכנס עשן.

הפתרון לא מושלם ולא ימנע עשן להיכנס אבל לפחות ינמיך רעש מיונות טיפה ויחליש רוח בחורף.

למעלה