שאאאלום

Volldemort

New member
שאאאלום ../images/Emo13.gif

בחור חדש הגיע לשכונה.. אני רון, ומהיום אני מצטרף לעומר בניהול הפורום! קולולולולו! אני בן 16, וחושב שהאח הגדול זו אחלה סדרה :) נעים להכיר!

אוי לי לאן נכנסתי....כולם פה תיכוניסטים!!!!!

אני היחידה פה שמשועממת ולא בתיכון? ולמה יש פה אנשים עם שמות מהארי פוטר? הצילוווווווווו נכנסתי למושבת מכורים כרוניים!!!!!!(לכל דבר , כנראה...הארי פוטר , השרדות...נו , נו...)

יניבל1

New member
למה לפסול אנשים לפי גיל

אני יכול להעיד על 2 המנהלים בני ה-16 שםה די אינטיליגנטים חוץ מזה שאני בן 23 ויש עוד כמה מעל 20 שלא מצאו את דרכם בחיים ובוהים כל היום לאח הגדול

יניבל1

New member
עניין הגילאים הוא בשביל סדר

סדר במערכת החינוך,הצבא,העבודה,המשפט לשפוט את כל הקטינים כאילו הי לאחד זה שלעצמו ילדותי באמת לך לפורום בקשת ותשווה אותו לזה , ותראה אילו הבדלים(למרות שגם כאן הרוב הם מתחת ל-18)

הלו הלו... מצאתי את דרכי בחיים ../images/Emo3.gif

פשוט נגמרה לה שנת הלימודים (האדקמית) ונשארו לי רק 2 בחינות אז בין לבין אני עסוקה בלהיות מציצנית
עד שיימאס לי..

יניבל1

New member
אגב אני ממליץ לך להיכנס לפורום האח הגדול

באתר של קשת אז באמת תביני מה זה פורום של ערסים ופרחות מהתיכון

ShukyD

New member
את לא היחידה שמשועממת זה בוודאות

אני בן 21 אבל מה זה משנה כל עוד יש עם מי לדבר ועל מה לדבר את הארי פוטר חיבבתי את הישרדות לא אהבתי האח הגדול בינתיים נחמד אבל אולי גם מזה אתייאש בקרוב לא מהמכורים, אבל יש דברים שסבבה

../images/Emo8.gif../images/Emo45.gif

אני למשל מחוברת למכונת החייאה בבית אבות סיעודי. ואת ההודעות מקליד אח פיליפיני.

עצובון

New member
כנסי כנסי מתנשאת קוקה,

כולך עם החלב על השפתיים באה לנו בהתנשאות את בכלל אמרוה להיות בצבא!!! ואם את לא בצבא כניראה נשארת גן או כיתה, מה לא בנית טוב את הלגו? , ודרך אגב יש אנשים שלמדו קצת בחיים, ויש להם עבודה עם מחשב, אז תפסיקי להיות שופטת כי את יותר קרובה להיות אסירה

omer719

New member
אני שוב אזכיר לא להיכנס לפסים אישיים.

ותעצרו את הויכוח לפני שהוא יגרר למקומות פחות טובים ונאלץ למחוק אותו. אז כול אחד אמר את דעתו וזהו. אל תשכחו! אנחנו פה רק בשביל להנות ולדבר על האח הגדול, ולא סתם לריב.

למעלה