שאבין:

שאבין:

פורום גברים חדש וחדשני. למנהל קוראים מאהב, הוא יוצא בערב לשמוע הרצאות, בחתימה שלו הוא מוותר על סטוצים, חצי מהכותבות נקבות, המנהל מדבר על פלייליסט... אין מספיק פורומים גאים אחרים?

Mr McLovin

New member
1:0 לך נקטומי ../images/Emo45.gif

מבחינתי אגב, זה מבורך שחצי מהכותבות הן בנות, כי אם אנחנו נתחרפש בתוך עצמנו עם האגו שלנו בלי לקבל קונטרה זה לא ייגמר טוב
ברוכה הבאה, ואולי אם תישארי תביני איך מתחברים כל הקונפליקטים שיצרתי פה לגבי עצמי

Mr McLovin

New member
וואלה היא גבר, רק עכשיו ראיתי

הייתי בטוח שאת הקשקושים האלה כותבת אישה..

yagluli

New member
תבין..

המנהל נקרא על שמות דמות שרוטה מסרט אדיר .. גברים אמיתיים יודעים שסקס באמת טוב לא מגיע מסטוצים.. אבל המשפט בחתימה של הבחור בסך הכל מגלם את הפתגם הגברי האל-מותי "Bros before Hoes" .. לא מדובר בוויתור אלא בתיעדוף.. ומוזיקה זה גברי מעיקרו..את המוזיקה הטובה ביותר מאז ומעולם יצרו גברים.. אני לא רואה בעייתיות פה :) אני מקווה שעזרתי לך "להבין"

Ronit FL

New member
תיעדוף אין יור דרימז...

חבורת גברברים מסוקסים ומלאי טוסטסטרון יושבים ומשוחחים. נגיד שמשוחחים, שם הפורום וזה... בכולופן, בשניה שמגיעה בחורה, אין חברים ואין גירבוצים. רק בחורה. ככה זה עובד בטבע.

yagluli

New member
רונית זה לא נשמע כמו שם של גבר..

אז אני לא מבין מאיפה את מתיימרת להבין כל-כך את נפשם של גברים ?? אני לא יודע איזה בחורים יצא לך להכיר.. אבל בחוגים שאני מסתובב בהם התופעה הזאת דיי נדירה.... או שאולי דיברת על אותם גברים שנפוצים בטבע ? בקיצור, חדל קשקשת =]

Ronit FL

New member
וואלה נכון. אני בחורה.

ובדיוק מהמקום הזה אני יודעת ומודעת לכוח הזה. המשך להיות מסוקס ולגרבץ. תהנה.

yagluli

New member
הסבר...

טוב אולי זו הייתה טעות לדבר בשמם של עוד אנשים.. אז אני מתנצל.. בכל אופן, לדעתי הסקס הרבה יותר טוב כשמדובר בבת-זוג שנמצאת איתי בקשר ארוך טווח.. זאת הייתה הכוונה.. שבת שלום :)

yagluli

New member
משתפר עם הזמן..

לא בהכרח חרא בהתחלה.. אבל הוא רק נהיה יותר טוב :) זה לא לשיטתי, זה מנסיוני.. צר לי אם אצלך זה אחרת.. שבוע טוב =]

Love Today

New member
בן כמה אתה נשמה?

נשמע שהגיל שרשום לך בכרטיס [14] אכן נכון..

למעלה