שאיבת חלב

שאיבת חלב

היי לכולן. מישהי השאילה מכונת שאיבה מיד שרה? רציתי לדעת האם קיימים כל מיני סוגישם של מכישירם? מה מומלץ ללידה ראשונה (שדיים קטנים מאוד).

שאיבת חלב

הי טינקרבל, בשעה טובה

יד שרה משכירים בד"כ מכשיר של חברת מדלה שנקרא ספקטרה.
זה יחסית דור ישן של משאבות שיודע רק לבצע את פעולת השאיבה.
את מחברת את החלקים, מצמידה את החצוצרה לשד, ומפעילה את המכשיר.
יש מעין גלגלת קטנה שמאפשרת לך שליטה על עוצמת השאיבה, תמיד תתחילי בעוצמה הכי קטנה ותעלי במידת הצורך למקום בו את רואה שמצד אחד חלב יוצא ומצד שני אין כאב בזמן השאיבה.
זו משאבה מספיק טובה בשביל ההתחלה ואין צורך לרוץ ולרכוש,
אפשרות נוספת וקצת יותר יקרה זה השכרה של משאבות יותר מתקדמות מחברה שנקראת "בייבי רותם" את יכוןלה להיכנס לאתר שלהם.
המשאבות היותר חדשניות יש בהן שני מצבים בהתחלה יש שתי דקות של גרוי הפיטמה ורק אז הן עוברות לפונקציה של שאיבה.
בשוק הפרטי יש כמובן הרבה משאבות ומאוד חשוב לרכוש משאבה שתענה על הצורך הספציפי שלך.
בכל מקרה גם אם תבחרי לשכור משאבה מיד שרה וזו תחילת הדרך שלך בהנקה ושאיבות, כמה עקרונות שכדאי לדעת:
1. כמובן רחצת ידיים לפני, ניקוי וסטרלזציה של החלקים שבאים במגע עם החלב.
2. לפני החיבור של החצוצרה לשד לבצע עיסוי יידני של השד בערך כשתי דקות.
3. שאיבה בתחילת הדרך היא יחסית ארוכה, ההדרכה היא לשאוב 7/7 דקות מכל צד לעבור ל5/5 דקות ו 3/3 דקות כלומר אורך השאיבה הוא של כחצי שעה, כאשר עוברים בין שד לשד.
כמובן ברגע שיש שחרור מהיר של חלב ואת מצליחה לשאוב כמות טובה בפרק זמן קצר אין סיבה להמשיך בדפוס זה.
4. לא להילחץ אם בהתחלה כלום לא יוצא, זה לא אומר דבר האם יש או אין חלב.
תמיד תינוק יונק יודע טוב יותר לגרות את השד ולפיק כמות חלב מספקץ עבורו.
בחיבור למשאבה. מכיוון שמדובר בהליך מכני ולא הורמונלי לפעמים לגוף יותר קשה לשחרר חלב בזמן שאיבה וזה דורש ניסיון עד להצלחה.
5. בכל מקרה אנחנו לא משתמשים בשאיבה כמדד לתפוקת החלב.
6. בזמן שאת שואבת תשתדלי להיות רפויה, לא לשבת ולספר טיפות.
תסתכלי על התינוק, על טלויזיה, תריחי טיטול בד של התינוק.
בהצלחה, אם תזדקקי לידע נוסף בשמחה.
ליאת ארנון

תודה לך, זה מאוד מרגיע

אני מודה שכל התהליך זה ממש מלחיץ אותי.
יש הבדלים במחירים בין ביבי רותם ליד שרה?

מחירים

אני מאמינה שכן,
יד שרה לרוב מדובר בעלויות נמוכות יותר.
אבל הכי טוב לבדוק.
ליאת ארנון

למעלה