שאלה איך לשמור על דיאטה כשגרים בחו"ל

ranjita1

New member
שאלה איך לשמור על דיאטה כשגרים בחו"ל

לפני 8 חודשים ב7.9.06 אני ובעלי התחתנו ,שנה לפני החתונה בעלי שקל 120 קילו ,עקב אילוצים והפחדות וחתימת חוזה שעם הוא לא יורד במשקל אז מה שעשיתי הפחדתי אותו ונתתי לו תנאים ואז הוא התחיל לעשות דיאטה חריפה כדי להראות טוב כמובן גם בגלל החתונה, הכל התחיל יפה בעלי מצא מאמנת כושר שהיא גם יועצת תזונה והיא עזרה לו לרדת במשקל תוך כדי תזונה נכונה ותרגילים, תוך שנה הוא ירד בצורה מדהימה (וגם הנחירות שלו בלילה ירדו הייתי צריכה כל הזמן לבדוק עם הוא חי, לפני הדיאטה החריפה הוא היה נוחר כל לילה והיה כאילו קם באמצע השינה ומתחיל להשתעל כאילו הוא נחנק) מ120 קילו שבעלי שקל הוא ירד למשקל 95. והגיע חתיך לחתונה עכשיו כל הבעיות התחילו ,לפני חצי שנה עברנו ללונדון (אנגליה) עקב לימודים, ומאז הוא התחיל להשמין כמה שאנחנו מנסים לחפש דיאטה שתתאים וכמה שאנחנו מנסים למצוא איך לעשות כושר טוב זה לא הולך וגם הנחירות שלו חזרו. הוא גם עובד במלון וגם סטודנט במהלך השבוע וגם אני סטודנטית שלומדת במהלך כל השבוע ולא עובדת ככה כמה שאנחנו מנסים לשמור על דיאטה וכמה שאנחנו מנסים לאכול מסודר זה לא הולך אני אומנם יותר רזה ממנו למרות שעליתי את אותם 5 קילו שהורדתי לפני החתונה זה לא הולך? וגם האוכל באנגליה זה לא אותו אוכל שיש בארץ ואנחנו לא מאלה שנכנסים למקדונלד או שאר הרשתות , אנחנו מאלה שנכנסים לסופר פה בלונדון ומנסים לקנות אוכל בריא וזה עדיין לא מצליח אנחנו לא מצליחם לרדת במשקל ומבחינת כושר- חדרי הכושר פה מאוד יקרים אז מה לעשות איך אפשר לפתור את העניין מבחינת אוכל בריא וכושר. אם מישהו יכול לשלוח לי עצה ותגובה לאימייל שלי שהוא [email protected] דרך אגב הגובה שלי 1.64 והמשקל כרגע 60 הגובה של בעלי 1.78 והמשקל כרגע 110

אלי ו.

New member
נשמע כמו טעות קלאסית

של דיאטה ואימונים מתוך מחשבה שמדובר בשינוי לזמן מוגבל. הייתי מחפש דיאטנית קלינית לייעוץ ומתחיל ללכת ברגל על בסיס יומי. בקשר לשינה של בעלך, את מתארת הפסקת נשימה באמצע השינה, אפניה שבהחלט יכול להיות קשור להשמנה.

למעלה