שאלה אנשים!

galitay

New member
אז ככה...

אני התחלתי בגיל 6 ופרשתי אחרי חצי שנה וחזרתי לשחק מגיל 10 עד עכשיו אז בנוגע אלי השאלה רלוונטית מגיל 6 כן הייתי משקיע רציני כי הייתי יכול בכיף להיות בין ה 10 הראשונים אם לא בחמישה (ככה אני חושב לפחות בגלל שאני מתאמן 5 שעות בשבוע בא לחצי מהתחרויות ומדורג 28).

אחת הטעויות הכי קשות שלי

היתה להפסיק לשחק טניס בגיל צעיר. רוב הילדים מפסיקים את לימודי הטניס שלהם בגלל שזה מצריך השקעה רבה פיזית ומנטלית ורבים (ואני מביניהם) נאלצים להיכנע ללחץ ולעייפות ולהפסיק. אבל אם אתה מחזיר אותי כמה שנים טובות אחר כך אני אקח את ההזדמנות בשתי ידיים כי אני יודע שההשקעה משתלמת. במקרה הטוב אתה טניסאי מליונר שנובע בכל העולם ומרוויח מליונים. במקרה הרע לפחות הייתי ספורטאי מצטיין ונמנע מפגישות יומיות עם המפקד האכזר והרשע שלי
סמל אדר מורג

ולדעתי......

אבל קודם כל... איפה אתה משרת ?:) אמממ, אני עוד לא גיבשתי דעה בנושא, מצד אחד ברור שאתה יכול לצאת טניסאי גדול בארץ ובעולם, כל הזמן לסוע מסביב להעולם ובמקרה הטוב גם להרוויח הרבה, אבל הסיכויים לא גדולים. מצד שני, אתה מוותר על חברים, כי קשה להפגש אחרי הצהריים בגלל שרוב הזמן באימונים ובניגוד לכדרוגל שיכולים להיות לך אז חברים מהקבוצה בטניס נשאר רק המאמן! וגם יש את עניין הבית ספר.. שמאוד קשה להשקיע ואם בסוף לא יוצאים טנסאים גדולים אז זה גם בעיה....

רפי2002

New member
בטח!!!

מאוד מצטער.... אחרי השנה הזאת, הבנתי שמלימודים כבר לא ייצא לי משהו טוב... לפחות מהטניס הייתי, אולי, מרוויח קצת כסף......אולי...אם הייתי משחק כל יום מגיל 10.... עכשיו מה נשאר לי? רק לסמוך על הטוטו והלוטו...ולהיות מנהל בכיר יותר בתפוז, כמה כסף זה דרך אגב?

למעלה