שאלה בנוגע לחוקים

tamirbike1

New member
שאלה בנוגע לחוקים

שלום לכולם קראתי בהסכם הקיבוצי שלעובד שמירה שעובד בלילה מגיע תוספת השאלה שלי היא אם אני עובד משעה 11 בלילה עד 7 בבוקר תכלס מה מגיע לי השאלה השנייה היא אם כתוב שמגיע לי 10 ימי חג בשנה לדוגמא ביום כיפור ואני עבדתי ביום כיפור עדין מגיע לי ? תודה רבה רבה לעוזרים וחג שמח לכולם

dobhy46

New member
שלום

מגיע לך על פי חוק אך אין אחת מכל החברות ששומרות על החוק כולן דווקא עוברות על החוק , ולא תקבל תוספת למשמרת לילה. איפה כתוב שמגיע לך 10 ימי חג בשנה? ואם עבדת בכיפור אתה אמור לקבל תוספת חג בגובה 200 % מהשכר שלך לשעה .

tamirbike1

New member
שאלה

תודה על התגובה חוק שעות עבודה ומנוחה, התשי"א-1951 (להלן - החוק), מגדיר את המונח "עבודת לילה" בסעיף 1, כלהלן: "עבודה ששתי שעות ממנה, לפחות, הן בתחום השעות שבין 22:00 ובין 06:00". החוק אינו קובע כל תמורה מיוחדת עבור עבודה בלילה. כל אשר קובע החוק הוא שבעבודת לילה "לא יעלה יום עבודה על שבע שעות עבודה" (סעיף 2(ב) לחוק) השאלה היא אם אני עובד כל יום מהשעה 11 עד 7 בבוקר אני אמור לקבל את השעה השמינית בנוסף ? לפי החוק הקיבוצי מגיע לכל עובד 10 ימי חג בשנה במידה והוא יהודי כמובן השאלה היא האם בתביעה אפשר להוסיף את זה ?

dobhy46

New member
כמובן !

בבית הדין לעבודה הכל נחשב , וידוע מראש רק כאשר אתה מגיש את הטביעה תסמן באדום שעות שבת וחג . המלצתי ומאחל לח בהצלחה

TheSverd

New member
לפי מה שאני יודע

במשמרת לילה 7 השעות הראשונות נחשבות כרגילות והחל מהשעה השמינית אתה מקבל 125%

למעלה