שאלה בנוגע לעיצוב פלסטיק

alon_o

New member
שאלה בנוגע לעיצוב פלסטיק

מישהו יודע איפה אני יכול לתת שרטוט של משהו ולקבל מוצר פלסטיק בצורה זו? (צורות פשוטות, טיפה, עיגול) אפילו רעיונות בכיוון של איפה לחפש משהו כזה יתקבלו בברכה. תודה, אלון

gaash3

New member
תנסה אצל

י.ש.ר פלסטיק במפרץ הוא מתמחים בהזרקת פלסטיק -מדפי זהב ישר תעשיות פלסטיק בע"מ חלוצי התעשיה 31 מפרץ חיפה, קרית חיים :כתובת 26294 :מיקוד 04-8721586 :טלפון 04-8414288 :פקס בשביל לייצר משהו בהזרקה יש צורך בתבנית(עולה כסך רב) - הם יכולו לעזור לך גם אם לא תייצר אצלם.

benny99

New member
חשוב ביותר

שלום שמי בני ואני סטודנט שנה ד להנדסת מכונות ומעכות וחלק מתפקידי הוא להפיק שרטוטי יצור ולהיות שותף בתהליך הייצור של החלקים אותם אני מתכנן כל הקשור לפלסטיקה אני מוכרך לציין מיוצר ברוב המקרים בהזרקה כלומר מייצרים תבנית ואל תוכה מזריקים פלסטיק בלחץ והוא לוקח את הצורה של התבנית. אין מה לומר שייצור זה הוא עבור חלקים המייצרים בייצור המוני או סדרתי עם צפי לייצור נוסף. אם אתה מעוניין בפריט אחד בודד הייתי בודק אם יש אפשרות לבצע את זה מאיזשהוא ספרספקס או חומר פולימרי שניתן ע"י עיצוב: כיפוף וחיתוך להגיע אל החלק שאתה מבקש. אם לא. הייתי פונה למחלקת מכונות התמחות בפלסטיקה במכון הטכנולוגי בחולון. אני אשמח לעזור אם אוכל אבל בגדול נראה לי שאתה בקטע הזה תתקל בעיות בהצלחה בני

למעלה