שאלה בנוגע ל"גארז סייל" משותף לכמה אנשים.

sagilgul

New member
שאלה בנוגע ל"גארז סייל" משותף לכמה אנשים.

שלום אנשים, יש לי בבית כל מיני דברים במצב טוב וכל מיני פריטים שאינם בשימוש. מכיוון שזה לא כמויות גדולות, אני חושבת להצטרף למישהו ולעשות ביחד גאראז' סייל, אולי אפילו כמה אנשים. אתם יכולים אולי לכוון אותי למי אפשר לחבור, או אולי לעדכן אותי היכן יש שוק של מוצרים יד שנייה שאני יכולה להכניס גם את הדברים שלי ? אולי ביכלל אתם רוצים לארגן משהו ביחד, ככה כולם יביאו את הדברים שלהם וזה יהיה שוק גדול במיוחד ? אשמח לרעיונות.

RustyFish

New member
כל עניין הגארזסייל אמור להיותר מכירה

בחצר הבית, ברגע שצריך להתחיל להוביל את הדברים, זה כבר לא גראזסייל. שמעתי על הרבה שווקים שאליהם ניתן להגיע ולפתוח שולחן.

maiodo

New member
הי הי - שאלה בנושא

גם אני רוצה למכור כמה דברים אני גרה בתל אביב בבניין עם הרבה דירות מאחורי הבית יש ממש חצר קטנה וחמודה שתתאים בדיוק לעיניין מישהו יודע האם אפשר לעשות שם גראז'סייל? או שצריף לבקש אישור של העירייה? זה לא יפריע לגרים בביניין, וזה יכול להיות רעיון ממש מגניב אני פשוט לא בטוחה אם מותר

Boone

New member
חייגי 106 ושאלי את העיריה,

אבל אני לא חושב שיש להם בעיה, כל עוד זה בחצר הבית ולא ברחוב על המדרכה. חצר קטנה בחלט מספיקה, אבל היות וזה בניין משותף, הייתי ממליץ לעבור אצל השכנים ולספר על המכירה, מי יודע, אולי אפילו כמה מהם יקבלו את זה כרעיון טוב ויחליטו לרדת עם דברים. הכל כמובן חייב להיות בגישה חיובית. בהצלחה ותעדכני אותנו

maiodo

New member
אוף הוא אמר שלא

אבל הציע שאפשר ללכת לשוק הפישפשים אמור להיות שם משרד שמטפל בכול הדברים האלו לשלם 40 שקלים ולמכור אפשר רק בתוך הבית לא אפקטיבי לעשות מכירה כזו בחמישי נכון? הכי הגיוני שיש או שבת... באסה

למעלה